2733
2734
عنوان

درد زایمان

233 بازدید | 10 پست

سلام دوستان..من زایمان نکردم ولی نظرم اینه که زایمان طبیعی بهتره هردو زایمان سزارین و طبیعی سختی های خودشونو دارن ولی خدا وقتی راه طبیعی رو قرار داده چرا باید دست برد توی قانون طبیعت بالخره توانشو در خانمها دیده که راهشم اینطور قرار داده(ب استثنای کسانی که اورژانسی سزارین میشن)..بدشم همه میگن وای طبیعی خیلی درد داره ،این خیلی درد داره رو؛ تعریف کنین چی حس کردین ک بهش میگین درد؟ اصلا درد از نظر شما چیه؟ و اینکه هر کدوممون یه آستانه تحملی رو داریم نمیشه رو این حساب که فلانی گفته خیلی سخته و درد داره بگیم حتما از منم وحشتناکه..خواهشا ترس و وحشت نندازیم ب جون همدیگه    زایمان طبیعی درد ناکه سزارین هم درد ناکه ولی خدا فرمودند که هنگامی زنی زایمان (طبیعی)میکنه عمرش ازاول نوشته میشه....من خودم وحشت دارم ولی میدونم که نمیمرم امیددارم از پسش بر میام و همگی از پسش بر میاین

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

من طبیعی زایمان کردم و از روش اپیدورال استفاده کردم، ب همه هم توصیه میکنم اصلا هیچی نفهمیدم از درد

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من طبیعی زایمان کردم و از روش اپیدورال استفاده کردم، ب همه هم توصیه میکنم اصلا هیچی نفهمیدم از درد

چی هست

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
چی هست

زایمان بدون درد، توی غصب ستون فقرات بی حس کننده رو میزنن، هیچی نمیفهمی تا زایمان خیلی خوبه

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2738
زایمان بدون درد، توی غصب ستون فقرات بی حس کننده رو میزنن، هیچی نمیفهمی تا زایمان خیلی خوبه

اها

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا