2733
2739
واقعا کدوم مرکز ناباروری رفته بود؟؟ من شنیدم همون تخمک کشی حدود 4 یا 5 تومنه

یادم نیس دقیقا ولی بخوای می پرسم میگم

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
یادم نیس دقیقا ولی بخوای می پرسم میگم

ممنون. شهرما مرکز ناباروری و این چیزا نداره باید برم یه شهر دیگه فعلا میرم اهواز ولی برا ivf یه جای معتبرتر میرم

ما آبادانیا   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل دوستتون چی بود ؟ با انتقال اول گرفت؟

مشکل از شوهرش بود،رحم خودشم توانایی نگهداشتن جنین و نداشت داد دهنه رحمش و براش دوختن  ن بابا بیچاره بعد چنبار ای وی اف ج گرفت 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
مشکل از شوهرش بود،رحم خودشم توانایی نگهداشتن جنین و نداشت داد دهنه رحمش و براش دوختن  ن بابا بی ...

وای خدا.من خودم تنبلی خفیف دارم ولی با قرص و دارو تخمدانم فعال میشه و بیشتر یه فولیکول دارم همیشه. ولی شوهرم پارسال واریکوسل عمل کرد الان رفتیم مرکز ناباروری ازمایش داد مورفولوژی ای همون شکل اسپرمش صفر بود یعنی یه دونه اسپرم با شکل نرمال نداره.قبلش میگفتن تحرکش کمه iuiکمکتون میکنه ولی بتازگی تو این مرکز تشکیل پرونده دادیم گفتن  ازمایشگاه های قبلی که رفتین جاهای معتبری نبودن

ما آبادانیا   
2728
هزینه سرسام آور اتاق عمل و بیهوشی سختی هاو مراقبتهای بعد انتقال جنین نمیدونم چی قراره بشه

نترس

اینجورام‌ ک‌ میگی نیس

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
وای خدا.من خودم تنبلی خفیف دارم ولی با قرص و دارو تخمدانم فعال میشه و بیشتر یه فولیکول دارم همیشه. و ...

انشاالله که همه چی درست میشه نگران نباش

2738
ممنون. شهرما مرکز ناباروری و این چیزا نداره باید برم یه شهر دیگه فعلا میرم اهواز ولی برا ivf یه جای ...

همشهری جان

تونستی بیا مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا  ی تهران

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
شما تجربشو داشتی؟؟

اره گلم

بعد ۷ سال ناباروری آی وی اف کردم

من بیشتر از عملش و بیهوشی میترسم

نترس‌ هیچی متوجه نمیشی

همشهری جان تونستی بیا مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا  ی تهران

عزیزم من ابادانم میرم رویان اهواز.اره گزینه اولم این سینا. تخمک کشی چطوری بود؟؟ چطور میشه تو یه مرحله مثلا 12تا تخمک خارج میکنن

ما آبادانیا   
2706