2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2731

عزیزم الآن با این گوشی ها اکثر مردا سرشون گرمه حتما که نمیشه گفت دوستت نداره یا محبتی نداره بهت   

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
عزیزم الآن با این گوشی ها اکثر مردا سرشون گرمه حتما که نمیشه گفت دوستت نداره یا محبتی نداره بهت &nb ...

چون چنبارم تو گوشی مچشو گرفتم از گوشی هم متنفرم ....عاخه زن با یه امیدی صبح پامیشه ...شب میخوابه 

آره پس چی ....نهایتش فک میکنه رابطه میخام 😔 مگه همه چی اونه ...

عزیزم خودتو بچسبون بهش حرف بزن مثلا فیلم بزار باهم ببینید   بگو همجی رابطه نیس دلم برات تنگ شده بود  کلا یکاری کن بیاد طرفت

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم
عزیزم خودت چی شوهرت دقتی سرش تو گوشیه خودتو لوس میکنی بری بغلش ببینی عکس العملش چیه یا فقط نگاش میکن ...

بس کنید تو رو خدا کم از این پیشنهادا بدین طرف لابد همه رو انجام داده ک اومده میگه یکیش خود من . همه کار واسش کردم هر جوری رفتار کردم لباس پوشیدم محبت کردم نشستم باهاش حرف زدم ادم نشد ک نشد الانم ۶ روز قهریم اون اتاق میخوابه و من پذیرایی . کارایی ک هر زنی واسه شوهرش نمیکنه رو من کردم

2706