2733
2739
عنوان

خانومای کدبانو یه دسر ساده باژله بگین فرداشب مهمون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 50 پست
عزیزم میخوای دوتا ظرف قالب درست کنی یا فقط یه ظرف ببخشید همش سوال میپرسم میخوام بدونم که بهتر راهنما ...

خواهش میکنم نه تویه ظرف 

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محلبی

بیسکویت های خرد شده رو میریزیم ته لیوان و میذاریم کنار.

۲

داخل یه ظرف شیر،شکر،نشاسته رو میریزیم و هم میزنیم تا یکدست بشه. میذاریم رو حرارت و مدام هم میزنیم تا غلیظ بشه، از رو حرارت برداشته و گلاب رو اضافه میکنیم و هم میزنیم.

۳

میذاریم کامل از دما بيفته و بعد میریزیم روی بیسکویت ها و میذاریم یخچال تا خودشو بگیره.

۴

ژله رو هم طبق دستور روی پاکت درست میکنیم و وقتی کاملا خنک شد روی محلبی میریزیم و میذاریم یخچال تا ژله هم سفت شه، بعد تزیین میکنیم.

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .

اینم مقدار هاش

بیسکویت خرد شده

۱/۲ بسته

شیر

۱ لیوان

شکر

۱/۲ لیوان

گلاب

۱.۵ قاشق غذا خوری

نشاسته

۱.۵ قاشق غذا خوری

پودر ژله

۱ بسته

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
2728

ژله با بستنی مخلوط کن توشم تیکه های خربزه بزار شیرین باشه 

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
دسر عربی درست کن، راحت و خوشمزه

چجوریه

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
2740

ژله شیک و ناز

مواد لازم

ژله آلورا

ژله رنگی بستنی وانیلی لیوانی

.

طرز تهیه ژله آلورا رو با یک لیوان آب جوش حل کنید و وقتی سرد شد یک لیوان بستنی وانیلی بهش اضافه کنید و توی قالب بریزید تا نیم بند بشه در حدی که چسبناک بشه . و بعد از نیم بند شدن ژله قرمز رو روش بریزید. ( ژله رنگی رو با یک و نیم لیوان آب جوش حل کنید تا شفاف دربیاد) . وقتی که این لایه هم نیم بند شد. دوباره از ژله سفید بریزید. ✔️نکته. این مراحل رو می تونید چند بار تکرار کنید تا چند خط قرمز توی ژله تون داشته باشید ✔️نکته. انداز ها به ازای هر بسته ژله هست. شما خودتون با توجه به قالبتون کم و زیاد کنید.

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

وای چه خوشگلن😍اسمش چیه،دستورشم بزار لطفا😘

زله الورا رو با بستنی قاطی کن لایه اولش بزار بگیره لایه دومش رو هر ژله ایی که دوست داری بریز

لایه سوم ژله بستنیه 

لایه چهارمم ژله الورا با بستنی قاطی شده 

خواهش میکنم نه تویه ظرف 

خب ۳ تا ژله لازم داری هر رنگی که دوس داشته باشی مینونی استفاده کنی اگه رنگ سبز میخوای بگیر بهتر از طعم طالبی بگیری چون فوق العاده خوشمزه میشه مثلا رنگ های که میگیری سبز ،ابی وقرمز ۳ تا هم بستنی لیوانی از این کوچیک ها که هزارتومنیه و ۳ لیوان اب جوش خب اول از همه قالب و بشور خشک کن دو تا دورش قشنگ چربش کن با روغن فقط خیلی چربش نکنی که روغنی بشه اگه فرچه داری یه کوچولو روغنی کن و لایه به لایه قالب چرب کن بذار داخل فریز تا ۱۰ دیقه تا چربش یکم منجمد بشه بعد داخل یه ماهیتابه یا شیر جوش کوچک یه بسته از ژله ات باز کن داخلش بریز و یک لیوان اب جوش هم داخلش بریز و بذار رو شعله ی کم گاز اروم همش بزن تا قشنگ بنماری بشه تایمش هم ۳۰ ثانیه اس وقتی قشنگ بنماری شد زیر گاز و خاموش کن یک عدد از بستنی رو داخلش بریز و اروم همش بزن تا قشنگ بستنی و ژله باهم مخلوط بشن بعد یکم صبر تا با دمتی محیط یکی بشه قالب از فریز در بیاد و داخلش بریز بذار داخل فریز تا ۲۵ الی ۳۰ دیقه بعد بردار چکش کن که خودش گرفته اون یکی ژله ها رم به همین روش درست کن به نوبت اضافه کن فقط اگه خواستی به لایه ی بعدی ژله اضافه کنی داغ نباشه چون لایه زیریه اب میشه هواست باشه بخاطر همین میگم هم دمای محیط بشه ،اخرین لایه رو که ریختی بذار یکم بیشتر بمون مثلا ۳۵ دیقه فقط مراقب باش یخ نزنه هااا خراب میشه بعد یه ظرف با اب گرم اماده کن و قال بذار داخلش تا ۳۰ بشماد بعد قالب بر گردن بذار تو یخچال تا شب بمونه خیلی هم خوشمزه میشه لایه به لایه خوشگل ،میتونی از رنگ های بیشترم استفاده کنی گام تا ظرف ژله ات پر بشه به دلخواه 

برای هر کسی که امضا منو میخونه آرزوی سلامتی💪 دارم و از ته دلم براش آرزو میکنم به خواسته ی دلش برسه برای منم دعا کنید که به خواسته ی دلم برسم لدفا😍😊 
خب ۳ تا ژله لازم داری هر رنگی که دوس داشته باشی مینونی استفاده کنی اگه رنگ سبز میخوای بگیر بهتر از ط ...

مرسی گلم واقعا ممنونم ازت دستت دردنکنه فقط یه سوال اینکه میگی ژله هارو که ریختم توقالب بزارم فریز خب نمیشه بزارم یخچال؟واینکه من الان خونمون الوورا وانبه وموز دارم نمیشه بااینا درست کنم؟

اینم مقدار هاش بیسکویت خرد شده ۱/۲ بسته شیر ۱ لیوان شکر ۱/۲ لیوان گلاب ۱.۵ قاشق غذا خوری ...

مرسی عزیزم دستت دردنکنه

ژله شیک و ناز مواد لازم ژله آلورا ژله رنگی بستنی وانیلی لیوانی . طرز تهیه ژله آلورا رو با یک ...

مرسی عزیزم دستت دردنکنه