2733
2739
عنوان

خانومای کدبانو یه دسر ساده باژله بگین فرداشب مهمون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 50 پست
مرسی گلم واقعا ممنونم ازت دستت دردنکنه فقط یه سوال اینکه میگی ژله هارو که ریختم توقالب بزارم فریز خب ...

انبه و موز یه رنگ الوورا هم بی رنگه اگه رنگ‌غذا داری قاطی الورا کن رنگ بگیره اگه نداری به الوورا که بستنی بزنی سفید میشه فقط موز اول بریز بعد الوار بعد انبه که ترکیب رنگش بهتر بشه 

برای هر کسی که امضا منو میخونه آرزوی سلامتی💪 دارم و از ته دلم براش آرزو میکنم به خواسته ی دلش برسه برای منم دعا کنید که به خواسته ی دلم برسم لدفا😍😊 
مرسی گلم واقعا ممنونم ازت دستت دردنکنه فقط یه سوال اینکه میگی ژله هارو که ریختم توقالب بزارم فریز خب ...

خواهش میکنم گلم 

برای هر کسی که امضا منو میخونه آرزوی سلامتی💪 دارم و از ته دلم براش آرزو میکنم به خواسته ی دلش برسه برای منم دعا کنید که به خواسته ی دلم برسم لدفا😍😊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انبه و موز یه رنگ الوورا هم بی رنگه اگه رنگ‌غذا داری قاطی الورا کن رنگ بگیره اگه نداری به الوورا که ...

مرسی خانومی دستت دردنکنه 

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
دسرعربی چیه؟دستورمیدی؟

شیر ۲ لیوان

۱ قاشق غذاخوری پودر ژلاتین

یک بسته خامه ۲۰۰ گرمی

یک بسته کرم کارامل 

یک بسته بیسکوییت پتی بور

دو قاشق غذاخوری پودر نسکافه

یک سوم لیوان آب سرد

،،،،،،،،،،،،،

شیر و پودرنسکافه و کرم کارامل رو تو قابلمه بریزید، روی حرارت بذارید فقط در حد مخلوط شدن کافیه، نباید بجوشه 

بعد مواد که کاملا سرد شد بریزید توی مخلوط کن، بیسکوییتها رو اضافه کنید، بعد خامه، و‌در آخر پودر ژلاتین که با یک سوم آب سرد، بن ماری شده رو به مخلوط اضافه کرده و هم بزنید

قالب رو کمی چرب کنید و مایع رو توش بریزید، و حدود ۵/۶ ساعت تو یخچال قرار بدید تا خودشو بگیره ،،، چون مواد توش خامه داره، چربه و راحت از قالب جدا میشه، فقط کافیه کناره هاشو با چاقو آزاد کنید و توی بشقاب برگردونید

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
چجوریه

دستورشو گذاشتم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.