2733
2734
نه گلم اصلا..اطرافیان واس باراول شایدیه کم نگاه کنن و...ولی براشون دیگ عادی میشه..همیشه تیک نداره فق ...

خداروشکر، من چون الان تیک پسرم شدید همش میگم نکنه نتونه سرکار بره درس بخونه نمیدونی چه فکرایی میکنم بخدا دیوونه شدم دیگه خودم انقدر افسردگی گرفتم دارو مصرف میکنم 

خداروشکر، من چون الان تیک پسرم شدید همش میگم نکنه نتونه سرکار بره درس بخونه نمیدونی چه فکرایی میکنم ...

نه انقدرام ترسناک نیست ک انقدنگرانی..هرچی توفکرش باشی بدتره پسرتم اذیت میشه..منم روشوهرم انقدحساس نیستم میدونم اگرچیزی بگم ناراحت میشه یابدتراسترس میگیره

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله نوار مغز دادیم سالم بود . هالوپریدول و فلوکستین. پسر شما تیک صدا نداره؟

اوایل یه حالتی متل سوت میزد. اول فکرکردم سوت یاد گرفته دوست داره بزنه. بعد چندبار دیدم همزمان که شانه میندازه سوت هم میزنه. مدتی بود دیگه قطع شد. یه مدت هم بینی می‌کشید بالا. 

2742
اوایل یه حالتی متل سوت میزد. اول فکرکردم سوت یاد گرفته دوست داره بزنه. بعد چندبار دیدم همزمان که شان ...

الان بیشتر از همه شانه میندازه بالا. پلک زدنش کم بود الان زیاد وواضح شده. ومرتب بینی ودهنش رو کج میکنه

خداروشکر، من چون الان تیک پسرم شدید همش میگم نکنه نتونه سرکار بره درس بخونه نمیدونی چه فکرایی میکنم ...

منم نگران موقعی هستم که مدارس باز بشه. چون پسرم از مردادامسال دچارتیک شد. نمیدونم مدرسه بره چی میشه. 

منم نگران موقعی هستم که مدارس باز بشه. چون پسرم از مردادامسال دچارتیک شد. نمیدونم مدرسه بره چی میشه. ...

دقیقا منم پارسال پیش دبستان نصفه ول کرد پسرم خیلی غصه خوردم چون صدا درمیاورد معلم اذیت میشد، اما الان بهتره بخاطر مصرف داروها ،میشه درخواست دوستیمو قبول کنین

2740

بچه هایی که اینجا هستن اینو بهتون میگم تا اعصابتون راحت تر بشه. من ۳۵ سالمه و وقتی بچه بودم گاهی تیک عصبی داشتم و الان کاملا سالمم. من یادمه تو سن ۷/۸ سالگی یه سری حرکتا رو مدام تکرار میکردم و خودمم خیلی اذیت میشدم. معمولا زمانایی که استرسم بیشتر میشد یا فکرم مشغول بود این کار رو میکردم. وقتی خواهر بزرگترم به خاطر این قضیه دعوام میکرد و به روم میاورد بدتر میشدم. این قضیه همیشه نبود و یکدفعه میومد سراغم. از سن بلوغ به بعد هم چون میتونستم کنترلش کنم و قضاوت بقیه برام مهم بود یا انجامش نمیدادم و یا وقتی تنها بودم فقط انجام میدادم. وقتی انجامشون میدادم احساس ارامش میکردم چون درست مثل وسواس فکری بود و‌یه چیزی وادارم میکرد به انجام دادن و بعد از اینکه انجام میدادم ارامش میگرفتم. مبخوام بهتون بگم اینجوری نیست که طرف هیچ کنترلی روش نداشته باشه ولی انقدر با انجام ندادنش اذیت میشه و تحت فشار قرار میگیره که ترجیح میده با انجام دادنش خودش رو راحت کنه. درست مثل کسی که وسواس داره و مدام دستشو میشوره. البته وقتی بزرگتر شدم فرمش هم تغییر کرد اما دیگه مثل قبل تو‌ چشم نبود. مثلا اینجوری شده بود که مدام تو ذهنم عددا رو جمع میبستم یا اسم مغازه ها رو میخوندم . این قضیه الان در من خیلی کم شده چون ذهنم اروم شده . اینو یادتون باشه هر چی استرس بیشتر باشه این قضیه شدت میگیره. تبلت و بازی های کامپیوتری و موبایل و تلویزیون رو از بچه دور کنید. این دوران کرونا هم مزید بر علت شده. بچه رو بیرون ببرید تا بازی و ورزش کنه و با هم سن و سالاش وقت بگذرونه. بعد خودتون میبینید که چقدر بهتر میشه و به جز یه تعداد معدود که بیماریشون پیشرفته محسوب میشه این قضیه در بقیه بچه ها طبیعیه و خود به خود خوب میشه. ببخود بچه هاتون رو به قرص و دارو نبندید.

خداوندا به خاطر تمام نعمت هايت از تو سپاسگزارم
بچه هایی که اینجا هستن اینو بهتون میگم تا اعصابتون راحت تر بشه. من ۳۵ سالمه و وقتی بچه بودم گاهی تیک ...

حرفات با اینکه برام برعکس اومده بود با تلاش فراوان خودن م 😂

همسر منم کودکیش تیک داشته ولی الان خوبه ن اینکه بگم 100 درصد گاهی ب قول شما استرس میگیره داره ک اونم فقط من میفهمم دخترمم همین طوره الان خیلی بهترشده امیدوارم با گذشت زمان بهترم بشه .

مرسی از راهنماییت🌹

بچه هایی که اینجا هستن اینو بهتون میگم تا اعصابتون راحت تر بشه. من ۳۵ سالمه و وقتی بچه بودم گاهی تیک ...

سلام. مرسی عزیزم. خیلی خیلی ممنونم از دلگرمی. واقعا چیزی که ما الان بهش احتیاج داریم همین روحیه است. 🌷🌷🌷

ممنونم که گفتین عزیزم ،  پسر منم میگه مامان دلم ی جوری میشه دلم میخواد انجام تیک رو، مادر همسرم وسواس شستشو ظرف و لباس دارن صد دفعه میشورن فکر میکنم بخاطر همونه ، چون دکتر آخرین بار بهم گفت اگر تیک هم نداشتین تو خانواده ممکنه وسواس داشتین بچه شما تیک گرفته درست گفتن چون مادر همسرم وسواس داره 

دخترمنم چندروزتیک تنفسی داره بردم دکتربهش یه شربت مونتی ویتامین و آهن دادوشربت تنتالین دادخیلی استرس دارم ادامه داربشه بعدچندوقت بهتر میشه دکتر گفت شربت تاده روزاثرنداربعدش اثرمیکنه😭

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
دخترمنم چندروزتیک تنفسی داره بردم دکتربهش یه شربت مونتی ویتامین و آهن دادوشربت تنتالین دادخیلی استرس ...

دخترتون مشکل بیش فعالی وعدم تمرکز داره؟ یااین دارو رو بخاطر کاهش استرس تجویز کردند؟ 

2706