2733
2739

حالا امر‌وز بعد ۱ ماه زنگ زد شوهرم. گفته من مقصر نیستم حق با منه کاملا -شوهرمم هر چی براش توضیح داد گفت حق با خودمه. شوهرمم بهش اینقد زنگ نزد که خودش بزنه گفتت باید به خودش بیاد. البته خیلی خیلی مامانشو دوست داره اما این بار واقعا خودش از دست مامانش ناراحت شد. دیگه نمیدونم چیکار کنم؟؟ شهریور تو شهرشون عروسی دعوتیم، تا حالا یه بارم نشد که شوهرم بدون من بره پیششون. الانم میگه نمیرم، اما من میگم برو

حالا امر‌وز بعد ۱ ماه زنگ زد شوهرم. گفته من مقصر نیستم حق با منه کاملا -شوهرمم هر چی براش توضیح داد ...

وقتی اون میگه نمیرم شما چرا میگی برو آخر سرم کاسه کوسه سرت میشکنه چکار داری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه نره اون از چشم من میبینه و منو نفرین و ناله میکنه

کی نفرین میکنه مادرشوهرت بکنه ببینه ول کن راحت باش خودت به دردسر ننداز بزار هر چی دوست دارن فکر کنن من که بعد ۱۵ سال زندگی فهمیدم حتی اگر پشت سر ازشون حمایتم کنی دلم بسوزونی باز یه جا که میرسه میگن زنش یاد داد زنش راه نداد در صورتی که خودم میگم خیلی مواقع اصلا خبر نداشتم چی به چیه پس فرقی نداره دیگه چی فکر کنن اونا که اول آخر فکرشون اینه که زن پسرشون  باعث هر چی بدیه 

کی نفرین میکنه مادرشوهرت بکنه ببینه ول کن راحت باش خودت به دردسر ننداز بزار هر چی دوست دارن فکر کنن ...

دقیقاا واقعاا درسته. این سردی ببن روابط من با اونا رو شوهرم تاثیر نمیزاره به مرور زمان؟؟

دقیقاا واقعاا درسته. این سردی ببن روابط من با اونا رو شوهرم تاثیر نمیزاره به مرور زمان؟؟

والا رو شوهر من که گوش شیطون کر تاثیر نگذاشته چون خودش کلا میگه اونا اخلاقشون خوب نیست الان دو سال خودش بمن گفته لازم نیست بری خونشون وقتی احترامت نمیکنن خودش گاهی میره ولی همیشه شاکی میاد کل فامیل با مامانش مشکل دارن 

2738