2733
2739

خانوما امشب خ دلم گرفته و حالم بده اگر حوصله دارید بخونید

از قبلش میگم تا ب امشب برسیم

مادرم رنگ پوستش سفید  و پدرم سبزه خواهرم رنگ پوستش سفیده و من سبزه ولی خ سبزه نیستم ولی سفید هم نیسم چهره و هیکلم خ خوبه اما سبزم از کوچیکی یادمه مامانم همیشه بین منو خواهرم فرق میزاشت همیشه مثلا تا من رنگ روشن سرم میکردم میگف ب تو نمیاد بده ابجیت سرش کنه و .... این لباس بت نمیاد و ... یادمه تو سن بلوغ بودم ی لباس شبرنگ صورتی پوشیدم یهو زد زیر خنده گف بده بده ابجیت بپوشه و بعد از خواهرم خ تعریف کرد

یبارم گف ب من الهی خوشبخت بشی و ابجیم گف من چی پس گف تو ک حتما میشی و این دعاش اتفاقا واسه من گرفت

خواهرم خ شبیه منه ولی چون سفیده خ خوشگله خ تواستگار داشت و ازدواج کرد خواهرم از بس مغرور لود و مامانم همیشه ازش تعریف تمجید میکرد اصلا شوهر داری بلد نیس و دایم انتظار داره شوهرش بمیره واسش و خودش هی ناز کنه و شوهرشم برعکس غددد و مغروره و اصلا ابراز علاقه نمیکنه خواهرم هی بهونه میاره کلا سر چیزای بی تودی انقددددددر دعوا می کنند ک نگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من  من شوهرم خوشگل  و هم خوش هیکل  خانوما منم خوبم مثلا وقتی کرم پودر میزنم همه ازم تعریف می کنند ولی شوهرم اصلا دوست نداره میگه من رنگ پوست خودتو دوست دارم شوهرم بشدتتتت احساسی و ابراز احساشات میکنه و این شده مشکل و دردسر من چون میرم خونه مادر شوهرم و خواهر شوهرم با من اولش خوبن ولی تا شوهرم میاد و هی از من تعریف میکنه اون دوتا هم هی میزنن تو برجک من و قشنگگگ ب من تیکه مسندازن خ ناراحتم می کنند شوهرم ی اخلاقی داره تو جم هم هی میاد سمت من منم اگر کم محلی کنم میره تو فاز قهر و .‌‌.‌‌‌‌..

2731

خانواده شوهرم سفید عین برف هستن خواهر شوهرم خ خوشگل نیست فقط سفید برعکس شوهرم ک ابرو موهاش مشکی خواهر شوهرم بور هیچی ابرو نداره بعد هی از سفیدیش تعریف می کنن و یجورای ب من هی میگن سبزه فلان و اینا

حالا شوهر من عاشق رنگ پوستمه بارهااا ب من گفته بعد گف برو سولاریم یکم یکم برنزه بشی اینو ک گف مادر شوهرم و خواهر شوهرم زدن زیره خنده و ول نمیکردن میگفتن مث تلوزیون سیاه سفید میشید یعنی وقتی منو شوهرم کنار هم راه بریم و ب من خ بی احترامی کردن خعیلی کار همیششونه

2738

بعد اصلا خ حالم بد بود شوهرمم مثلا هی میخواست از دلم در بیاره ولی شوهرم واقعاااا عاشق رنگ پوست سبزس و این تعجب واسه همه نمیدونم چرا اومدم واسه مامانم و خواهرم درد دل کنم ک کاش نمیکردم خواهرم هی ب من میگف بترکی چ شانسی داره و اینا حالا نمیگه ک من چ کارای واسه شوهرم میکنم ک اونم انقدر با من خوبه ها فقط قربون صدقه هاشو میبینه یهو گفتم بجاش خ ب من تیکه میندازن فامیل شوهرم اینو ک ب مامان خواهرم گفتن ب من گفتن اینو جای نگی راس میگن دیگه الکی نگو ما ک باورمون نمیشه مرد زن سفید دوست نداشته باشه نگو جای بت میخندن اینا الان شوهرم گرفت خوابید الان  انقدر دارم گریه میکنمممم ک نگو از مامانم انتظار نداشتم اون مادرمه   میخوام بدونم فقط شوهر من تو دنیا سبزه دوست داره ک انقدر اینا مسخرم کردن واقعاااا  اصلا من تا خواهرم با شوهرش ناراحت میشن انقدر دلم میگیره اونوقت اون حسودی منو میکنه

داداش من میگه من فقط زنه سبزه میخوام چون خودش سفیده

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
من  من شوهرم خوشگل  و هم خوش هیکل  خانوما منم خوبم مثلا وقتی کرم پودر میزنم همه ازم ت ...

الهی همیشه خوشبخت باشی مهم همسرت ک عاشقته باهاش اونجوری رفتار کن ک دوست  داره جواب احمق های اطرافتم نده اونا از حسودیشون

تیکر بارداری نیست دعا کنید ب خاستم برسم خواهش میکنم یه صلوات مهمونم کنید😍😍😚😚😚😚
2706