2737
2734
عنوان

بخاطر مامانم شوهرمو پیچوندم

290 بازدید | 18 پست

که این هفته نرم‌پیشش و نمونم خونشون گفتم میخام برم‌کلاس چیز یاد بگیرم

دلم برای مامانم میسوخت اگه میرفتم

ولی دلم بدجور تنگ شده واسه شوهرم

کاش انقد زود ازدواج‌نمیکردم 

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

چند وقته عروسیدکردی

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
چند وقته عروسیدکردی

عقدم

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه نوع تیکری دیده بودم جز تیکر عروسی جاریت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2728
همه نوع تیکری دیده بودم جز تیکر عروسی جاریت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

۰😊

مامانت مریضه مگه

ن تک فرزندم

2738
میگفتی اون بیاد ،من همیشه ب اون میگم بیاد خونمون،من نمیرم چون مامانم تنها میمونه

راهش دوره نمیاد

خوب کاری کردی.تا میتونی هوای مامانت رو داشته باش.من الانم که ۵ ساله عروسی کردم فقط بفهمم مامانم تنهاست میرم پیشش تا داداشم یا زن داداشم پیداشون بشه حالا تا هر ساعتی شوهرمم دیگه عادت کرده و درک میکنه

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
خوب کاری کردی.تا میتونی هوای مامانت رو داشته باش.من الانم که ۵ ساله عروسی کردم فقط بفهمم مامانم تنها ...

دلتنگیو چیکار کنم

راهش دوره نمیاد

بعد ازدواج میخوای چیکار کنی پس 

کجا میخوای زندگی‌کنی؟

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
دلتنگیو چیکار کنم

عب نداره باهاش تلفنی حرف بزنه بگو فردا بیاد دنبالت برین گشت بزنید.میدونم که اگه میرفتی همش فکرت پیش مامانت بود اونجا هم بهت خوش نمیگذشت.چون میفهممت.الان دلتنگ هستی ولی عذاب وجدان نداری.حداقل دلت ارومه مامانت تنها نذاشتی

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
عب نداره باهاش تلفنی حرف بزنه بگو فردا بیاد دنبالت برین گشت بزنید.میدونم که اگه میرفتی همش فکرت پیش ...

درسته اما دارم خفه میشم نمیدونم شاید کار خوبی کردم

بعد ازدواج میخوای چیکار کنی پس  کجا میخوای زندگی‌کنی؟

پیش مامانم

2706