2737
2734
عنوان

جنسیت جنین

140 بازدید | 10 پست

سلام دوستان خوب هستین؟من دیروز رفتم سونو برای قلب جنین ک ببینن تشکیل شده یا نه خداروشکر تشکیل سده بود ۱۵۴تا در دقیقه میزد.میخوام ببینم این درسته ک جنسیت جنین به تعداد ضربانش ربط داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا من هردوتا بچه هام تو ی سن بارداری ۱۶۵ به بالا بودن اولی دختره دومی پسر....جوش شیرین و انجام بده

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2731

تقریبا تو فامیل ها هرکی پایین بوده دختر  بالا بوده پسر بود  حتی برای پسر دختر خودم  

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

نه هیچ ربطی نداره

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

فک نکنم ربط داشته باشه من وقتی رفتم برای تشکیل قلب شش هفته۱۲۹بود چهار روز بعد حس میکردم بچم سقط شدم خیلی نگران بودم دوباره رفتم سونو دیگه دادم۱۵۹بود بعد از اون هم هرچی دادم بالای ۱۶۰بچم پسر

2738