2733
2734
عنوان

عده و صیغه محرمیت

| مشاهده متن کامل بحث + 1692 بازدید | 80 پست
بالا بری پایین بیای صیغه یعنی مجوز سک.س چه همو بخوان چه نخوان باهم رابطه رو خواهند داشت خصوصا یه زن ...

صیغه نباشه حرمت ها بیشتر حفظ میشه

بیشتر توضیح بده لطفا

وااااااا مگه میشه پیش بینی کرد که همدیگه رو لمس نکنند

😐😐😐😐😐 

چقدر ضعیف النفس هستن که نمیتونن خودشونو کنترل کنن.

حتی اونایی که برای آشناییِ ازدواج صیغه میخونن هم اینجور چیزا رو مراعات می‌کنن، فوری نمیپرن بغل هم یا برن تو اتاق خلوت کنن..

چه برسه به شما که دیگه مرده هم میدونه عده ات هنوز تموم نشده!!..

ببخشیدا بگو کار اداری بهانه است وگرنه یه سفر کاری چند روزه که این ادا ها رو نداره !!!

الکی هم خودتو و مارو خسته نکن!!!

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتره بحث ازدواجم پیش نکشن 

از یه خانمی شنیدم برای استخاره رفته بود بهش گفت نباید الان این بحث رو بکنید چون تو عده هستن و  فلانی رو دیدی چی شد  فلانی چی شد من نمیدونم 😁

2728

صیغه خوندن بین این آقا و خانم مثل این میمونه که سوار تاکسی بشی بعد با آقای راننده برای اینکه توی یه مکان هستید و ممکنه نگاهتون هم به هم بخوره صیغه کنید. یا برید اداره برای انجام یه کاری با کارمند اونجا صیغه کنید . همینقدر بی ربط!!

انجام کار اداری نیاز به صیغه نداره. اصلا نیاز نیست دست همو بگیرن موقع انجام دادن کار اداریشون!! بعدشم شهرای مذهبی و کوچیک اتفاقا صیغه رو خیلی بد میدونن. چطور به این نتیجه رسیدن. عجیبه!!