2737
2739
عنوان

شماها اگه عضوی از اقوامتون دچار اعتیاد باشه باعث خجالتتونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 52 پست

برادرم اعتیاد داره 

جونمم براش میدم

تا الان هم خودم هم همسرم هرکاری از دستمون بربیاد براش کردیم.حتی آوردمش خونه خودم اما...الان چند ماهیه نیست.یک ساله ندیدمش .باعث خحالتم نیست فقط دلم خونه برای خودش و بچه ش.شبا گاهی گریم میگیره از مرور خاطرات بچگیمون.

فروش لوازم آرایش و بهداشتی کیفیت عالی و قیمت عمده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
والله ما ک دعوت نکردیم البته زنش گلگی کرد اما بعدا ک این آقا برای عروسی برادرزادش رفته بود کلی آبروی ...

خب اون مرده معتاده با یک قیافه تابلو ابروی خودشو برده چه ربطی ب برادرزادش داره ک بخواد ابروش بره؟؟حرف من اینه چرابرادر زادش باید ابروش بره از وجود عموی معتاد مگه اون مجبور کرده ک عموش معتاد باشه؟؟

برادرم اعتیاد داره  جونمم براش میدم تا الان هم خودم هم همسرم هرکاری از دستمون بربیاد براش کرد ...

یا خدا  دلم یجوری شد دختر یاد خاطراتت بیوفتی بگی کی فکرشو میکرد چرا ترک نمیکنه بخاطر جونیش بخاطر بچش ترک کنه زنش کجاس؟

۹۹/۹/۹  💖💖
خب اون مرده معتاده با یک قیافه تابلو ابروی خودشو برده چه ربطی ب برادرزادش داره ک بخواد ابروش بره؟؟حر ...

عزیزم نود و پنج درصد ملت ما مثل شما فکر نمیکنن. خیلی بده بخدا من ک خودمو جای خونواده عروس گذاشتم واقعا خجالت کشیدم

یا خدا  دلم یجوری شد دختر یاد خاطراتت بیوفتی بگی کی فکرشو میکرد چرا ترک نمیکنه بخاطر جونیش بخاط ...

زنش طلاق گرفت

شاید ده پانزده بار بیشتر ترک کرده

مواد خیلی بدی زده شیشه کراک ...مغزش دیگه آسیب دیده

فروش لوازم آرایش و بهداشتی کیفیت عالی و قیمت عمده
2706