2737
2734
عنوان

خیلییییییی درمونده شدم خیلی...😔😔

907 بازدید | 91 پست

بچه ها من مادرشوهرم خیلی اذیتم میکنه‌..خیلی‌‌...

و به تماسا و تلفناش و حرفاش حساس شدم‌.چون همیشه حرفاش با همسرم باعث دعوامون میشه...

عقد هستیم..امروز شوهرم نیم ساعت باهاش صحبت کرده بود..و بعدش اومد پیش من..بهش گفتم چ خبر..اصلا حرفی نزد...با مادرم در رابطه با چی حرف زدیم و ...اصلا صحبت کردم یا....

واقعا نیم ساعت کم تایمی نیس واسه شوهر من که مکالماتش برای امور کاری و پیغوم و یا حال احوال خیلیییی زیاد باشه ۵۰ ثانیه تا یک دقیقه س..با من شاید پنج دقیقه س..

خیلی حالم گرفته شد مطمین شدم حرفای مهمی بوده .

چون روز قبلشم مادر شوهرم با من صحبت کرده بود..و ما تو تدارکات خونه و تعمیرات و مهمونی عروسی هستیم..

ادامه.........

😊😊

خب بقیش

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

و به همسرم گفتم با مامانت چی صحبت میکردی این همه مدت..عصبی پرسیدم.

اونم گفت متاسفم واست و ..اصلا واسه چی گوشیمو چک کردی و لزومی نمیبینم بهت توضیح بدم..حالا که حتی بلد نیستی چ جوری بپرسی چ جوری رفتار کنی جواب نمیدم..

منم گفتم باید توضیح بدی..منم اگر با جنس مخالفم پدرم ی تایم طولانی صحبت کنم به من میگی چی میگفتین..

تو بچه ننه ای داشنی گزارش لحظه لحظه میدادی ...چون سابقه داشته بچه ها...تازه رفتیم مشاوره مادر و پسر ورست بشن..

😊😊
2738
الکی پیر شدی هنوزعقدی شوتش کن بره رد کارش ما زنا هزار برابر مردا برامون مهم هستن مردا اصلا زنا براش ...

واقعااااا اشتباه کردم...فقطططط مشکلممون مادرشه..خیلی همو دوس داریم اخه...تو هیچی مشکلی نداریم...

فقط مادرششش باعث شده این بحثا و حرفا پیش بیاد..

😊😊

اخ اخ امان از قضاوت زود هنگام. ولي چ سوپرايزي بوده ك نيم ساعت طول كشيده كمتر از ماشين رمان زده قبول نيس😁

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو

مگه چیه با مادرش حرف بزنه مگه سندمالکیت زدی ک انتظار داری باهیچکس حرف نزنه والا شوهرمن یکساعتم حرف میزنه ب من چ مادرشه 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

مطمئنن حرفای دیکه ام زده شده ولی شوهرت خیلی باسیاسته از طرفی مامانش هیلی براش مهمه مثله همه مردا .

رو خودت کار کن کاری به رتبطشون نداشته باش فقط وقتایی که شوهرت اومد کف مامانم اینو کف و یا اونو گف اگه در مورد خودت بود نظر بده واکرنه هیچ وقت هیچی نکو زندگی خودت تلخ میشه . اینا عوضین منم عینشون را دارم

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
2706