2733
2734
خونه که نداریم و ماشین هم پراید

ان شالله فرجی بشه اقتصاد ایران درست بشه همه صاحبخونه بشن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظر من اینه اگه خونه و ماشین داری پس انداز بی معنیه بخور و بپوش خوش بگذرون چقد مگه عمر میکنیم نظر م ...

منم دقیقا این نظر رو دارم ...به شوهرمم گفتم یه خونه وماشین بگیر ...من هیچی نمیخوام تا بازنشستگیت کار بکن بریم بگردیم وبخوریم و خوش بگذرونیم بعد بازنشستگی هم دیگ۶ کار هم نکن با همون زندگی میکنیم مغازتم اجاره بده...بریم یه باغ بگیرم همونجا کیف دنیا رو بکنیم

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2731
[QUOTE=97630535]سعی کن وام بگیری تا به جای اجاره خونه، رهن بکنی خونه رو اینطوری حداقل یک پولم الان ...

بگردی پیدا میکنی

من خودم پارسال خونه ای که خریده بودم رو دادم رهن

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
اوضاع اقتصادی خیلی داغونه همه مینالند.... واقعا سخته مستاجری خدا کمکتون کنه.... با این خرجا مگه می ...

وای عزیزمممم بخدا رو این کلمه انقدر حساسممم گفتی کلی یاد  برادرشوهرم افتادم

چندبار شوهرم باهاش درد ودل کرد

چندین وقت پیش زد توسرم  که شما همش درحال نالیدن هستید😭😢😭 ازاون روز تصمیم دارم ب هیچ احدی نگم  گرونیه😅

چرا ۲۰ میلیون داریم اونم دادیم برای پول پیش خونه

امضات خیلی زیباست

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
سعی کن وام بگیری تا به جای اجاره خونه، رهن بکنی خونه رو اینطوری حداقل یک پولی دستت میمونه

آخه وام ها هم دیگه به درد نمیخوره ..اینقدر گرونیه ...وام هرچی بگیری دوبرابر باید پس بدی 

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
منم دقیقا این نظر رو دارم ...به شوهرمم گفتم یه خونه وماشین بگیر ...من هیچی نمیخوام تا بازنشستگیت کار ...

از پس انداز کردن واسه ورثه متنفرم

دوست ندارم از خوشیام بزنم که در آینده بیشتر به بچه هام برسه همون خونه و ماشین بسه شونه😁

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2706