2733
2739
[QUOTE=97622661]شنوایی سنجی .و بینایی سنجی بود ..بعدشم بردنش تو یه اتاق دیگه نذاشتن من پیشش باشم ..چ ...

نه فقط گفتن از پنجاه تا سوال و بازی که باش انجام دادن چهل تا رو درست گفته ..نگرانی نداره که .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا چن تا دکمه س یکیش رنگش فرق داره، یا شکل ی ادمه یه دست یا پا نداره، میگه کدوم فرق داره چی کمه، ا ...

وای دو تا دوتا 

من شنیدم میگن مثلا از 10 برعکس بشمر من که تالا بش یاد ندادم

💩کمتر بخور خودش میدونه صداشو در نیارید😁😁
2728
پسر من پارسال سنجش داشت یه نقاشی نشونش داده بودن که اشکال نقاشی چیه. دقیق یادم نیست اما در مورد حیوا ...

خدا کنه همینا که گفتی باشه 

ولی میترسم پسرم جواب نده 

میدونم بلدهه ها ولی میترسم نگه

2738
خدا کنه همینا که گفتی باشه  ولی میترسم پسرم جواب نده  میدونم بلدهه ها ولی میترسم نگه

نگران نباش اگه جواب نده هم به خودت میگن که همکاری نکرد میتونی باهاش صحبت کنی و توضیح بدی و دوباره میبرن برای سنجش. با یکی دوتا جواب غلط هم ردش نمیکنن. همه قبول میشن مگر اینکه بچه ای لازم باشه مدرسه استثنایی بره.

نه فقط گفتن از پنجاه تا سوال و بازی که باش انجام دادن چهل تا رو درست گفته ..نگرانی نداره که .

خدا کنه خوب جواب بده مردم از نگرانی

پیش و بردین چطور بود مدرسه بود یا بیرون من پسرمو نوشتم پیش نمیدونم چطوره خوبه یا نه؟

نه گفتم که اونموقه حرفی از سنجش نزدن

2706