2737
2739
عنوان

اینستاگرام

55 بازدید | 4 پست

بچها کسی میدونه این پیجا چجوری انقد فالوور دارن و همش تبلیغ میگیرن???دوس دارم بدونم

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
یا لخت میشن یا فحش بد میدن مردم طرفدارشون میشن😐

بعضیا واقعا باحجاب و موقرن..من دارم پیج اینجوری..اما بعضیا نمیدونم چجوری بالا رفتن

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

در درجه اول صبر و حوصله ی زیاد و فعالیت خیلی زیاد. واسه همین میگم حوصله. یعنی بخای مثلا یه غذاا آموزش بدی همی چینو بزاری وسط. یا میز خوب بچینی رنگی رنگی. درجه ی دوم خونه خیلی خاص و با سلیقه و وسایل خوب. همه ی اینایی هم که میبینی بیسشون پولدار بوده. 

2731
در درجه اول صبر و حوصله ی زیاد و فعالیت خیلی زیاد. واسه همین میگم حوصله. یعنی بخای مثلا یه غذاا آموز ...

آخه به سرم زده پیج بزنم...کلی دارم تحقیق و فکر میکنم ببینم چی زود میره بالا