2737
2739
عنوان

زود عصبی میشم علتش چیه به نظرتون؟

74 بازدید | 6 پست

بچه هام احتلاف سنیشون کمه در واقع پشت سرهم آوردم کوچیکه حدودای ۱۱ماهشه خیلی اکتیوه و به من وابستست واقعا خستم میکنه بزرگه هم به شدت مامانیه

به نظرتون از خستگیه یا بدنم مشکلی داره که زود عصبی میشم آبروم پیش خونواده شوهرم رفته چیکار کنم یکم خودمو کنترل کنم؟قبلا خیلی خیلی آروم بودم

هیچ کی درکم نمی کنه همش میگن پس ما چطور شمارو بزرگ کردیم حتی مامانمم درکم نمی کنه خانواده شوهر که جای خود داره

میشه واسه آرامش روح پدربزرگم صلوات بفرستید😔❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حق داری ولی خب خودت نباید دوتا رو پشت سرهم میاوردی توان و صبر خودتو با مامانت مقایسه نکن 

خیلی صبور بودم بچه اولمم خیلی آروم و منطقیه فقط بعد تولد دومی بهم وابسته تر شده و نق نقو شده😁مامانم خیلی از من بیشتر حوصله و اعصاب داره فقط نمیخوام بعد این عصبی شناخته شم میخوام خودمو اصلاح کنم نمی دونم چطور

ببین کمبود ویتامین نداری...دی۳...فولیک اسید..ب۶...ب۱۲ ..کمبود آهن

اصلا آزمایش ندادم حتما میرم واسه چکاپ فکر کنم کم خونی دارم ویتامین دی هم کم دارم کلا

میفهمتت حق داری سعی کن گاهی برا خودت وقت بزاری از کسی کمک بگیر من یه دونه دارم ولی کار خونه و ..آدمو ...

عزیزم خونه خودم راحتم بچه هامم راحتن و کمتر اذیت میکنن میرم شهرستان خونه مامان و مادرشوهرم اذیت میشم خیلی چون هردوخونه شلوغ میشه و ۲۴ ساعت پیششونیم