2737
2739
عنوان

اگه خواستگار تون پزشک سیگاری باشه جوابتون منفیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 55 پست
من هم تقریبا مثل خودتم😅 ولی دیگه این آقا اگه جدیه قصدش خب بشین درست و منطقی هم باهاش حرف بزن هم خو ...

عزبزم ممنون تو هم همينطور 

موضوع اينه كه الان نميدونم جديه يا نه 

دفعه قبلى بهم گفته بود فعلا شرايط ازدواج رو نداره 

اين دفعه هم خودش چيزى نگفت ولى احساس كردم كه ميخواد فعلا باهم دوست باشيم 

منم بهش گفتم خواستگار دارم 

اونم گفت شوك شدم ديگه ام ازش خبرى نيس

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
عزبزم ممنون تو هم همينطور  موضوع اينه كه الان نميدونم جديه يا نه  دفعه قبلى بهم گفته بود ...

ای وای

اگه بره دیگه نیاد چی

دوسش داری؟

تخصص گرفته یا نه؟

چند وقته بی خبری ازش؟

اگه دوستش داری یه پیامی بهش بده...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لیلی جان میشه درخواست دوستی ام رو قبول کنید ازتون راهنمایی بگیرم لطفا؟

سلام عزيزم ببخشيد من يه مدت سايت چك نكردم وقت نداشتم 

اره حتما يبار ديگه درخواست ميفرستى لطفا پيدا نميكنم درخواستتو 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
2731
ای وای اگه بره دیگه نیاد چی دوسش داری؟ تخصص گرفته یا نه؟ چند وقته بی خبری ازش؟ اگه دوستش داری ی ...

دوسش دارم ولى نه در حد عاشقى 

تولدمم تبريك گفت چند روز پيش منم فقط بهش گفتم ممنون

ميتونم بهش پيام بدم ولى همش حس ميكنم خودشم تصميمش قطعى نيس بازم ميخواد باهام دوست باشه تا ببينه چى پيش مياد

نه براى تخصص هم نميخاد بخونه اينجور كه ميگفت خسته شده از درس 

ميگفت درامد بالا ميخام چيكار !!!

2740
نميدونم دليلشو چجورى ازش بپرسم  به نظرت چجورى بپرسم مه بهش برنخوره؟ بهش ميگم خب نكش وقتى ...

عزیزم سیگار نمیتوته دلیل موجه وخوبی باشه چون الان خیلی از نوجونها و حتی دختر و خانمها هم راحت میکشن ! ینی اصلا بد نمیدونن و دلیلی واسه بد بودن طرفت نیس ، ولی اگه مخالفی و بقیه چیزااوکی هس میتونی صحبت کنی که کمترش کنه و حداقل توی خونه نباشه و...

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
دوسش دارم ولى نه در حد عاشقى  تولدمم تبريك گفت چند روز پيش منم فقط بهش گفتم ممنون ميتونم بهش ...

عزیزم شما خودت شاغلی؟

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
منم یکیو میخوام پزشکه خیلی آقا و سرسنگین بااینحال  بابام نمیذاره ازدواج کنیم😭😭😭دعا کنید واسم

ای جاااااانم منم خبرم‌ دوس پسر تریپ ازدواجیم پزشکه 

خییییییییییییلی دوسش دارم اونم داره🤗

ولی دهنمون سرویس شده هنوووووووز بهم‌نرسیدیم‌....

خسسسسسته ترینمممممم😭😭

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...