2726
عنوان

اگه خواستگار تون پزشک سیگاری باشه جوابتون منفیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 55 پست

پزشکا روحیات خاص خودشون رو دارند عزیزم در مورد سیگار کشیدن خودتون باید ببینید میتونیین باهاشون کنار بیاین یا خیر ولی اگه احساسی هستید و زود وابسته میشید وارد فاز دوستی با پزشک جماعت نشویدددد اگه هم خواهان شما هستند ابتدا یه صحبت با خانواده شما داشته باشن بعد همدیگرو بهتر بشناسید .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوسش دارم ولى نه در حد عاشقى  تولدمم تبريك گفت چند روز پيش منم فقط بهش گفتم ممنون ميتونم بهش ...

حبیب نداره اگه خوشت میاد ازش باهاش حتما معاشرت کن که یه کم آشنا بشید یه موقع یه چیزی دیدی در رفتار و کردار و منش اش که شاید بدت اومد کلا با شاید خوشت بیاد،خلاصه زود تصمیم نگیر،زمان بده و عجله نکن باهاش بر و بیا اگه ازش بدت نمیاد...

اهان من فکر کردم تخصص داره یا رزیدنته،ولی خب بد نیست عمومیه...ولی گول اسم و رسم و تحصیلات رو نخور که شخصیت خیلی مهم تره 

الهی بهترین تصمیم رو بگیری

2728
چرا با پزشک ها وارد دوستی نشن؟

چون به دوستی صرفا درهمین حد نگاه میکنند و خیلی کم پیش میاد دوستی رو به رابطه جدی تر تبدیل کنند  واین دوست عزیز در مورد خصوصیات خودشون نوشتن ازارتباط در حد دوستی خوششون نمیاد 

چون به دوستی صرفا درهمین حد نگاه میکنند و خیلی کم پیش میاد دوستی رو به رابطه جدی تر تبدیل کنند  ...

خب مگه فقط قشر خاص پزشک ها اینجوری اند؟ 🤔هر آدمی ممکنه همچین دیدی به روابط داشته باشه...بعد هم خب دو طرف باید توقعات شون از رابطه رو بیان کنند اگر برای آشنایی بیشتر باشه ممکنه آخرش به ازدواج هم برسه،اما نمیشه چشم بسته از اول هر ارتباطی گفت نه حتما آخرش این دو نفر باید به عقد هم در بیان که،باید به یه شناختی برسند به هر حال

خب مگه فقط قشر خاص پزشک ها اینجوری اند؟ 🤔هر آدمی ممکنه همچین دیدی به روابط داشته باشه...بعد هم خب د ...

نه عزیزم من میگم این دوست عزیز که میگن مدتیه همو مییشناسن خب پس تازه به هم نرسیدن من میگم حداقل این اقا یه صحبتی با خانواده دوستمون داشته باشن حالا یه سال دوسال هم وقت بزارن همو بشناسن ولی هدفشو از این ارتباط مشخص کنه تا اگه به هر دلیلی قسمت نشد این دوست ما ناراحت نباشه که عمرم الکی هدر رفت همیشه اینطور فکر کنه به قصد ازدواج باهم بیشتر اشنا شدیم و وقت گذاشتیم نه اینکه تویه دوستی  بی هدف  عمر و وقتم تلف شده باشه