2737
2734
عنوان

اسموتیم تلخ شد😕چراااا؟

2632 بازدید | 13 پست

بچه ها اسموتی طالبی درست کردمـتوش،شیر خشک ،نشاسته،بستنی ،شیر ،طالبی و خامه ریختم ولی مث زهرررر ماار تلخ شده چرا؟کسی میدونه از چیه؟

شیرخشک 😐😐😐😐

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا

اینهایییی که کفتی انگار ربطی بهم تداشتن

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2728

نشاسته 😑

شیرخشک

نریختم تاحالا، ندیدمم تو هیچ دستوری

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

اسموتی طالبی مخصوص/.

مواد لازم برای۲ نفر

شیر   ۱ لیوان

طالبی (کوچک)  ۱ عدد

یخ (خرد شده)  ۱/۲ لیوان

بستنی (ساده یا با طعم طالبی)  ۷ قاشق غذا خوری

شیر خشک   ۱ قاشق غذا خوری

خامه‏   ۲ قاشق غذا خوری

شکر    به مقدار لازم

طرز تهیه

۱- ابتدا طالبی را پوست گرفته و مواد اضافی آن را خارج کنید.

۲- طالبی را به قطعات کوچک خرد کرده و داخل نایلون بریزید و نیم ساعت داخل فریزر قرار دهید.

۳- طالبی را به همراه شیر،شیر خشک،خامه و شکر داخل میکسر ریخته و وقتی یکنواخت شد یخ خرد شده را به آن اضافه کنید و آن قدر مخلوط کنید تا اثری از خرده های یخ نماند.

۴- بستنی را به اسموتی اضافه کرده و تنها 2بار مواد را مخلوط کنید و بعد نوشیدنی را برای سرو آماده کنید.

سایر نکات

بهتر است طالبی را 3تا4ساعت فریز کرده و بعد مصرف کنید در این صورت نیازی به اضافه کردن یخ نیست

میتوانید به جای شیر هم از بستنی استفاده کنید یا برعکس

در صورت تمایل چند قطعه آناناس هم به اسموتی اضافه کنیدm

اسموتی طالبی مخصوص /. مواد لازم برای۲ نفر شیر   ۱ لیوان طالبی (کوچک)  ۱ عدد یخ (خرد ش ...

شکر نریختم😐😂😂😂ولی خب قبلا هم انگار نمیریختماا😐😐فک کنم تلخیش از نشاسته اس😕