2733
2739
عنوان

میخوام باهاش ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوستی داشتم و عاشقانه ازدواج کردم، عاااللیییه کلی خاسگار سنتی داشتم ک رد کردم. خدارشکر ک باهمسر ...

اره ولی بیشتریا ضربه میخورن کمتر پیش میاد که کسی خوشبخت بشه  

الهی همیشه عشقتون پایدار باشه

🧚‍♀️
2728
خیلی خانواده محترم و خوبی هستن 

اولش همه خوب و محترمن

خرشون که از پل بگذره سوهان روح و قاتل جون میشن

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎
2738
ازدواجم سنتیه من باهاش دوست نبودم

متوجه شدم، شما ک مجردی

با اون خانوم بودم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
چرا شوهرت عذاب میده؟؟؟

چون غیرتی وبسیار بددله تو دوستیمون اینجوری نبود هم عقدم که کرد دبگه حتی نزاشت خونه خواهرم برم به در و دیوار شک‌داشت من دوسال عقدم فقط عذاب کشیدمو حرص خوردم 63کیلو بودم الان۸۰کیلو شدم مریض شدم ازحرص و غصه عشق من واقعی بود ولی اون با بددلیش فقط عذابم داش ازوقتی رفتیم خونه خودمون خییلی خداروشکر بهترشده ولی بازم به همه میگم اینکارو نکنن

🧚‍♀️
2706