2733
2739

من باید بیام تهران مصاحبه واس دکترا

میخوام ی خانه معلم بگیرم واس اقامت‌

تو‌محدوده دانشگاه علوم‌تحقیقات جایی رو‌میشناسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مرزداران از همه نزدیکتر میشه. نمیدونم اقامتگاهه یا نه. زنگ بزن سوال کن.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

میشه منطقه پنج. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2738
شهرک اکباتان چی؟اونم نزدیکه؟

اکباتان دورتره. ولی نه خیلی زیاد. 

اکباتان دورتره. ولی نه خیلی زیاد. 

ی سوال دیگه اینکه من ترمینال جنوب پیاده میشم عزیزم از اونجا به مرزداران یا شهرک اکباتان خط مترو داره؟ چون خیلی دوره مسیر

ی سوال دیگه اینکه من ترمینال جنوب پیاده میشم عزیزم از اونجا به مرزداران یا شهرک اکباتان خط متر ...

من چندین ساله نرفتم ولی فکر کنم مترو داشت واسه اکباتان. البته یادم نمیاد باید خط عوض کنی یا نه. اونم نمیدونم کجای اکباتانه احتمالا یه ماشین دیگه هم باید سوار شی تا محل اقامتت. 

مرزداران تا جایی که من میدونم مترو نداره. باید مترو اریاشهر پیاده شی .

امیدوارم مصاحبه موفقی داشته باشی. 

یه ساعتی زودتر راه بیفت همیشه احتمال ترافیکو بده. اگه صبح مصاحبه داری چه از اکباتان چه از مرزداران به سمت علوم تحقیقات ترافیک نداری ولی اگه بعدازظهره حساب ترافیک سنگینو بکن. 

اگه مرزداران رفتی تا سر اشرفی که بیای اونجا اتوبوسای بی ارتی هست که خط ویژه داره و تو ترافیک نمیمونی. اتوبوسشم کولر داره از تاکسی گذری بهتره.

تو خود دانشگاه علوم تحقیقات هم باید اتوبوس سوار شی بری تا مقصدت. حساب معطلی اونم بکن.

اگه خیلی هزینه اذیتت نمیکنه واسه روز مصاحبه یه تپسی اژانسی چیزی بگیری بهتره.

2706