2737
2734
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 215330 بازدید | 3042 پست
سلامت باشی عزیزم، در مورد رتبه، به جز خودت و خواسته‌ت، موارد دیگه هم دخیله، مثلاً اینکه آیا در مدارش ...

سلام عزیزم خوبی؟  

امیدوارم روزهات خیلی قشنگ پیش بره

من جدیدا یه کتابی خوندم.خیلی روشنم کرد.قبلا که براتون تعریف کردم بدون اینکه این کتابو بخونم اونطوری رو خودم کار کرده بودم.و خیلی زندگیم قشنگ بود.

با خوندنش خیلی بهم کمک کرد بفهمم الان چرا از خود واقعیم دور شده بودم این مدت...

دوس داشتم به شمام معرفی کنم البته اگه نخوندین.اگه شرایطش براتون مهیا بود حتما بخونید:مجموعه قوانین جذب در روابط اثر استر هیکس

ترجمه ش یه مقدار خوب نیس.اما کتاب خیلی باارزشیه  

قرار است زندگی پر از شادی باشد😍💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوبی؟     امیدوارم روزهات خیلی قشنگ پیش بره من جدیدا یه کتابی خوندم.خیلی روشن ...

سلام عزیزم. ممنونم. منم همین آرزوی قشنگو برات دارم. 

خیلی کار قشنگی کردی که کتابی که به نظرت مفید بود معرفی کردی. میذارم توی لیست کتاب‌هایی که باید مطالعه کنم. 

سلام عزیزم. ممنونم. منم همین آرزوی قشنگو برات دارم.  خیلی کار قشنگی کردی که کتابی که به نظرت م ...

ان شالله نکته های خوبش رو تو زندگیت پیاده کنی و بیشتر لذت ببری❤

2731
سلام عزیزم. ممنونم. منم همین آرزوی قشنگو برات دارم.  خیلی کار قشنگی کردی که کتابی که به نظرت م ...

سلام عزیزدلم خوبی؟

امیدوارم ایام به کامتون باشه🥰

عزیزم میشه تجربیاتتونو درباره شکر گزاری روزانه بگید؟

کتاب معجزه شکر گزاری رو خوندین؟

شما شکر گزاری های روزانتونو مینویسین یا تو ذهنتون انجام میدین؟

من با نوشتن خیلی نتیجه گرفتم.اما سختمه...یه موقع هایی هست ادم نمیتونه بنویسه و اون روز از دست رفته 

بخاطر همین اصلا نتونستم پیش برم با کتاب معجزه؛بااینکه الان یه ساله میخوام تمرین کنم،هربار فقط چند تمرین اولشو انجام میدم و ول میکنم

دوس دارم ذهنی انجام بدم و فک میکنم راحتتره و هر وقت میشه انجامش داد...اما فک میکنم قدرت نوشتن بیشتره...

تجربیاتتونو میگید؟

سلام عزیزدلم خوبی؟ امیدوارم ایام به کامتون باشه🥰 عزیزم میشه تجربیاتتونو درباره شکر گزاری روزانه ب ...

سلام عزیزم. خدا رو شکر خوبم. امیدوارم شما هم خوب و خوش باشید. 

در این که شکرگزاری واقعاً معجزه میکنه شکی نیست. خودم دقت کردم روزهایی شکرگزاری داشتم، حس و حالم خوب بوده، در نتیجه اون روز هم خیلی خوب گذشته و اتفاقات قشنگ افتاده. برعکس روزهایی که شکرگزاری نداشتم، ناراحت بودم، حتی گاهی بدبیاری هم آوردم.

برای شکرگزاری من با روش امیر شریفی راحت‌ترم. فکر کنم توی تاپیک هم در موردش صحبت شده. میگه یه صلوات شمار توی انگشتتون باشه، از صبح که از خواب بیدار میشید، هر چیز مثبتی که میبینید و متوجه میشید یه بار بگید خدایا شکرت و دکمه‌ی صلوات‌شمارُ بزنید. 

البته نکته‌ای که هست اینه که نوشتن خیلی خیلی مؤثره، چه برای شکرگزاری، چه برای آرزوها و ... خداوند متعال در قرآن فرمودند قسم به قلم و آنچه می‌نویسد، وقتی خداوند به قلم و چیزی که می‌نویسه قسم میخوره، پس خیلی باید مهم و اثرگذار باشه. 

برای اینکه یه روز از دستت در نره، یه تایم مشخص بذار، مثلاً صبح بلافاصله وقتی از خواب بیدار میشی (قبل از اینکه بری دست و صورتتو بشوری)، یا دقیقاً قبل از خواب، وقتی که هیچ کاری نداری و آماده‌ی خوابیدن هستی. خودم معمولاً این کارُ میکنم. چون تنها زمانی هست که کسی مزاحمم نمیشه.

سلام عزیزم. خدا رو شکر خوبم. امیدوارم شما هم خوب و خوش باشید.  در این که شکرگزاری واقعاً معجزه ...

ممنونم عزیزدلم برای دعای قشنگت

برای منم همینطور بوده،روزایی که شکر گزاری رو با تمام سلولهام حس کردم و نوشتم اتفاقای عالی افتاده

همینکه میخوام ننویسم و فقط تو ذهنم و احساسم شکر گزاری کنم این آیه قرآن یادم میوفته...و دودل میشم

مخصوصا اول صبح انجام دادم روزمو ساخته

بعضی روزا ادم حیف میشه اما اگه نشه انجام داد به هر شرایطی

چون برای ارتعاش خیلی خوب بودن پیوستگی واقعا لازمه

ممنونم عزیزدلم برای دعای قشنگت برای منم همینطور بوده،روزایی که شکر گزاری رو با تمام سلولهام حس کردم ...

نکته‌ی خوبی رو گفتی، پیوستگی واقعاً مهمه. هر جا که آدم فکر کنه خب دیگه حالا زندگیم درست شد، پس به جای شکرگزاری و استغفار و ... وقتمو بذارم برای بقیه‌ی کارها، اون موقعست که دوباره برمیگردیم به عقب....

2740
همه ما به صورت ناخودآگاه از قانون جذب استفاده میکنیم و شاید متوجه نباشیم اما من چند وقتیه شروع کردم ...

سلام عزیزم.میشه بگید چجوری میتونم تکنیکای مختلف قانون جذب رو یاد بگیرم؟(رها سازی،تلپاتی و....)

کتابی چیزی سراغ دارید ک آموزش ببینم قانون جذبو؟

منم ی دفترم گذاشتم برا خودم اول مطالب کتاب چهاراثر ک برام جذاب بودن اول دفترم نوشتم و هرروز سعی میکنم همونا برا ی دور شده بخونم بشن ملکه ذهنم

و اخر هرشب شکرگذاریام مینویسم

مطمعنم برا ذره ی هم شک‌ندارم ک خدا تمام ارزوهامون و خواسته هام ب بهترین حالت ممکن رقم میزنه .من از خدا همیشه شکزگذارم ک همیشه کنارم میدونم دوسم داره شک ب وجود خدا در کنار خودم ندارم ایمان ب وجودش همیشه تو دلم هست

من زندگی دارم ب شیوه عالی با کاری عالی با پاداشی عالی با رزق روزی زیاد .با سلامتی حال دل خوش زیاد با همسری مهربان دلسوز وعالی و فرزتدانی عالی 

امضای خدا پای تک تک آرزوهایمان انشالله🌷🌷

سلام و درود

بچه ها من نزدیک ۱ساله شکرگزاری انجام میدم و سعی میکنم حس و حالمم خوب باشه تا جایی ام بتونم تجسم میکنم ولی چون داره زمان هی میگذره ناامید میشم و انرژیم هی تحلیل میره

بعد من چندین خواسته دارم که ۹۹ درصدشون با پول حل میشه

چه جوری روی همشون تمرکز کنم؟

بعد مثلا من ماهی ۱ملیون دارم میتونم تمرکزم بذارم روی ماهی ۱۰میلیون؟یا نه باید کم کم مبلغ ببرم بالا چون با مبالغ بالا مشکلاتم حل میشه

بعد واسه ازدواج تجسم ام خیلی ضعیفه چون اگه بخوام تجسم کنم چهره خاصی میاد توی ذهنم

ممنون میشم راهنماییم کنید