2733
2739
عنوان

نمیخوام زیادباخانواده شوهرم قاطی بشم و صمیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 31 پست
با عرض پوزش این یعنی بی تربیتی  یکی تو خونه من اینجوری رفتار کنه به طرف در خروجی هدایتش میکنم& ...

چه ربطی داره؟؟؟شما وقتی کسی میاد خونتون حرفای بی ربط و مسخره میزنیدک طرف نخواد تو بحثتون شرکت کنه؟ و اگر اون طرف حرفی نداشته باشه چی بازم یعنی بی تربیتی؟چرا همه چیو قاطی میکنی

آنجا که هیچ نیست،به یاد بیاور که دوستت دارم♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اینقدر همه با خانواده شوهر مشکل دارن؟؟ فکر نمیکنم بد باشه صمیمی بشن یا قاطی بشن اونام مثل خانواد ...

صمیمی شدن رو منم توصیه نمیکنم اصلا😖

اما اینکه میگن با سر تکون دادن جواب میدم خیلی زشته 😫

عذر میخوام مگه ادم لاله ک با اره یا ن یا سر تکون دادن حرفشو بزنه زشته بابا  اجتماعی باشید

منم عذر میخوام ، بله ، پیش خانواده شوعر باید کر و لال بود نه اجتماعی چون چوبش میخوری

از اینکه خودم هستم، خوشحالم.  
2731
صمیمی شدن رو منم توصیه نمیکنم اصلا😖 اما اینکه میگن با سر تکون دادن جواب میدم خیلی زشته 😫

به نظر من بد نیست اصلا ادم میره تو یه خانواده جدید خیلی خوبه ک با همه اشنا بشه و البته با همه صمیمی بشی نه اما مادرشوهر مثل مادر خوده ادمه البته اگ خوب باشه،من ک خیلی دوست دارم با مادرشوهرک صمیمی بشم فک کنم اون نمیخواد😆😆😂(مامان دوست پسرم ک به زودی میشه مادر شوهرم)

من کلا با هیچکسی قاطی نمیشم چون اکثر آدمای اطرافم دنبال حرف و حدیثن و اینکه بفهمن تو زندگی دیگران چی میگذره منم سکوت میکنم و گوش میدم فقط

هیچ اطلاعاتیم درمورد زندگیم نمیدم حتی ب نزدیک ترینام

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
2738
من کلا بینشون زیاد حرف نمیزنم فقط گوش میدم 

خوشبحالتون.اینکار شده آرزو برام

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
چرا اینقدر همه با خانواده شوهر مشکل دارن؟؟ فکر نمیکنم بد باشه صمیمی بشن یا قاطی بشن اونام مثل خانواد ...

من 4 سال اول زندگی صمیمی بودمو عین خانواده خودم میدونستمشون بعد 4 سال کاری کردن ک بهم ثابت ‌‌‌ شدلیاقت اینکه بشه باهاشون صمیمی بود رو ندارن البته این برا همه نیست خیلیا هستن خوبن و عروس رو از خودشون میدونن برا من اینجور نبودن 

من 4 سال اول زندگی صمیمی بودمو عین خانواده خودم میدونستمشون بعد 4 سال کاری کردن ک بهم ثابت ‌‌‌ ...

مثل من عزیزم خانواده شوهرمنم خیلی پست بودن بهم ثابت کردن لایق محبت و احترام نیستن همشون عوصی بودن

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
چه ربطی داره؟؟؟شما وقتی کسی میاد خونتون حرفای بی ربط و مسخره میزنیدک طرف نخواد تو بحثتون شرکت کنه؟ و ...

طرف کلا میتونه نیاد

بیاد تو خونه من بشینه کله شو تکون بده به نظرم بیتربیتیه 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2706