2737
2734
عنوان

بچه روزیشو با خودش میاره....

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 46 پست

پس چرا روزي بچه هاي كار و افريقاييهاي گرسنه رو نميرسونه؟

نكنه خداي اونا با خداي ما فرق داره؟

در ضمن بچه بزرگ كردن فقط به سير كردن شكمش نيست اونو حيوونم ميتونه انجام بده

مهم تامين كردن شرايط رفاهي حال و ايندشه! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واقعاقبول دارم بچه روزیشوباخودش میاره به شرط اینکه تلاش وکوشش هم باشه

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
پس چرا روزي بچه هاي كار و افريقاييهاي گرسنه رو نميرسونه؟ نكنه خداي اونا با خداي ما فرق داره؟ در ضم ...

منم بر این باورم غیر از شرایط مالی شرایط دیگه ای هم نیاز هست.

2728

والا من یک بار نشنیدم از وقتی از دواج کردم تا الان همچنان دارم میشنوم که بچه روزی شو باخودش میاره

ولی من شوهرم میگه وقتی کار نباشه یا کارخوبی نداشته باشم چطوری خدا روزی شو میده خدا گفته از تو حرکت از من برکت این که نگفته تو بشین خونه من روزیشو هرروز میارم دم خونه باید کار کنم تا خدا روزی شو بده

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  

اگه فقط زبونی بگی ولی ته قلبت این جمله رو مسخره کنی بایدم مخالف باشی

هروقت با یقین قبولش کردی بعد موافق باش

تو آن گل مریم سپیدی... بی تو دلم  شوری و امیدی ....دیگر به فردا ندارد 
2738

چه جرف بی اساسی! 

پس روزی اون بچه های کار چی؟! 

روزی اون بچه هایی کهاز گشنگش پوست استخون شدن؟! 

روزی اون بچه هایی که دو ماهه گوشت نخوردن؟! 

روزی اون بچه هایی که بخاطر فقر مادرشون جای شیرخشک بهشون چای نبات میده؟! 

فرزندِ ماه، گریه نکن، آن‌گاه که ماه طلوع کند، زمانِ تو فرا می‌رسد...

كاملا مخالفم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

به نظر من غلطه که به این امید بچه دار شد

من یه درصد احتمال میدم که روزیشو نیاره 

بزرگ بشه و با صد تا نیاز روبه رو بشه 

دست دوستاش بعضی چیزارو ببینه و نتونم بخرم براش من نمیتونم تحمل کنم که بچم تو حسرت باشه

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   

ببين صد در صد روزيشو مياره اما نه اينكه پدر مادر خودشون گشنه باشن بعد بچه دار شن بچه هم گشنه ميمونه اگه اينجور بود اينهمه آفريقايي گرسنه اينهمه بچه كار و گدا وجود نداشت به نظرم معنيش اينه كه اگه شرايطتون مناسبه بچهدار شيد خدا هم بركت ميده يعني به خاطر بچه فقير نميشيد اما قرار نيست بدبخت بچه بياره پولدار شه اينهمه آدم بچه مريض دارن لنگ دوا دكترشونن 

2706