2733
2739
عنوان

بچه ها تروخدا بیاین دیوونه شدممم

411 بازدید | 28 پست

بچه هاچنتا تاپیک اخرمو بخونین بخدا دیگه چشام باز نمیشه از بس اشک ریختم.....

بلاتکلیفم‌خونه بابامم‌ ..قصد طلاق ندارم ولی شوهرمو خانوادش خیییلی پرروئن میخام‌ی تکونی بخورن..

بنظرتون مهرمو اجرا بذارم؟؟؟اگه بذارم تموم نمیشه همه چی؟؟

خییییییلی ب حرفاتون‌احتیاج دارم بیاین راهنماایم کنید خواهرای عزیزم

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه فک کنم اوضاعت بدتر شه..اونا رو بدتر عصبانی میکنی اگه قصدت طلاق نیس نکن اینکارو عزیز

آخه من‌از نزدیک شاهد همچین‌ماجرایی بودم..مهریه اجرا گذاشتن خانواده شوهرو عصبانی میکنه ..مطمئن باش

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍

یکی از اشناهای ما زنش مهرشو اجرا گذاشته بود مشاور به مرده گفت دریک صورت میتونی به این زن اعتماد کنی و طلاقش ندی اونم اینکه مهرشو ببخشه و بیاد سرزندگیش زنه هم نبخشید طلاق گرفت توکه طلاق نمیخوای نکن اینکار رو عزیزم اعتمادشو از دست نده

2738
من فقط میدونم اگه میخوای زندگیتو نگه داری مهرتو نباید بذاری اجرا زندگی که با شکایت و دادگاه همراه ب ...

خسسسته شدم‌از انتظار.... شوهرم‌میگه خودت برگرد...ولی مگه میشه؟؟اگه خودم برگردم یه عمر باید سرکوفت بشنوم😢😢

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
مهریه بزار اجرا در صورتی ک نداشته باشن بدن به غلط کردن میوفتن باید یه جا حالیشون کنی کی هستی خودتو د ...

کارمنده شوهرم ولی مال ومنالی نداره

خسسسته شدم‌از انتظار.... شوهرم‌میگه خودت برگرد...ولی مگه میشه؟؟اگه خودم برگردم یه عمر باید سرکوفت بش ...

خودت همچین اشتباهیو نکن من کردم الا عین چی پشیمونم همش به این فکر میکنم ک اون منو نخواست من اونو خواستم اون برای من هیچکاذی نکرد

آنجا که هیچ نیست،به یاد بیاور که دوستت دارم♡

این راهش نیست !!!

اگر همسرتون  بخوان  میتونن با رفتار درست شون  جلوی رفتار و دخالت دیگران رو بگیرن ...  روی ایشون کار کنید  تا ریشه ای ب هدفتون برسید و ایشون متوجه خیلی موضوعات بشن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706