2733
2734
عنوان

عاشق مادرمم ولی...😔

451 بازدید | 24 پست

خیلیییی دوسش دارم و مهربونه اما همیشه منو دست کم میگیره.همیشه با دوستام صمیمی تر از خودمه جوری که دوستام همیشه دلتنگ مامانمن و زنگ میزنن باهاش صحبت میکنن! هر جا میخوایم بریم هم میگن مامانتو بیار.منم با جون و دل میبرم ولی تا میایم مامانم شروع میکنه به تعریف ازونا! فلان دوستت خیلی دختر باسیاستیه خوشم میاد ازش! مونا دوستت خیلی خوشگله، مبینا خیلی خوش هیکله کاش عروسم بود؛ فلانی خیلی خانمه خوش به حال شوهرش! یعنی انقدر تعریف میکنه آدم خسته میشه! حتی تو روشون میگه مثلا میگه وای مهلا جون چقدر تو خوشگلی واقعا خوش به حال کسی که تو رو بگیره.یا سمیه جون شوهرت قدر تو رو میدونه؟خیلی ماهی!

واقعا هم دوستام خوبن از نظر ظاهر و اخلاق اما یک کدومشون یه بار یه تعریف از من نکردن( با اینکه واقعا خوشگل و خوش قد و بالام تعریف از خود نباشه) بعد مامانم چپ و راست از اونا تعریف میکنه...🙁

ماجرا اینه که از نظر مامانم اونا همه چیزشون بیسته! بچه داریشون شوهر داریشون...دیروز یکی از دوستام رو تو مترو دیدیم گفت داره میره کلاس هنر زناشویی؛ مامانم زودی برگشت گفت وای تو رو خدا دختر منم ببر هییییچی بلد نیست😐گفتم مامان یعتی چی؟دوستمم هی میخندید.مامانم گفت چرا خودم میدونم مثل بوق حمومی😐اصلا هیچ جا اعتماد به نفس ندارم.شاید بگید حسودی میکنی یا هرچی ولی نه والا...کاری به کسی ندارم فقط انقدر پایین نیارن منو😞

نظری دارید بذارید من ممکنهبرم وسطش پیش پسرم ولی اخر شب حتما میام میخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقد دوست داری تو...

من یه دونشو ندارم هم

آره اینجوری خیلی بده، با مامانت صحبت کن بگو با این رفتارت اعتماد بنفسمو پایین اوردی....

جاریم اینطوریه ، همش تو سر دخترش میزنه دخترش اعتماد بنفس نداره اصلا... دختره هم میاد پیش من گلایه میکنه رفنار مادرشو منم فقط سکوت میکنم متاسفانه

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
2738

تو می نی سایت همه خوشگل وخوشتیپن مخصوصا اونایی که جاری دارن

ایناییم که تو خیابون میبینیم توریستن مسلما😂😂😂😂😂

شوخی کردما اسی جون بدل نگیری😘😘😘😘

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم

والا مامان من هم دست کمی نداره 

من خودم سی و خورده ای سالمه و ۱۲ سال ازدواج کردم 

چند شب پیش خواهرشوهرم زنگ زد گفت مامانشون با برادرشوهرم دعواش شده من هم خونه مامانم داشتم تلفنی صحبت میکردم مامانم تا حدودی فهمید بعد که پرسید گفت حالا خوبه تو اونجا نبودی وگرنه میگفتن تقصیر تو 

وای اصلا داشتم شاخ درمیاوردم کلا بحثه مادرشوهرم و برادرشوهرم هیچ ربطی به من نداشت هیچ ربطی ها 

ولی مامان من فکر مبکنه اگه تو خانواده شوهر من حرفی پیش میاد تقصیر منه

جالبیش اینه که من خیلی هم با خانواده شوهرم خوبم و اصلا مشکلی باهاشون ندارم والا اونقدر که خودش بهشون تیکه میندازه کسی باهاشون کاری نداره

اه اه کلا توهمه این رو داره که من همه جا دعوا راه میندازم

به نظرم مامانت خودشیرینی میکنه که اونا دوسش داشته باشن😄😄 چون تو که دخترشی در هر صورت تورو داره، میخاد دل اونا رو بدست بیاره که تو مرکز توجه باشه 😁

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2706