2733
2734

سلام 

یه چیزیو خواهرانه بگم بهتون😚😚

من دیشب یه تاپیک دیدم که بچشون بیماری داشت و با خوندن کامنت ها کم بهم ریختم 🙁

اولش بگم که من بچه سی پی دارم و تقریبا خودم باعث شدم بی تجربگی و ...لک بینی داشتم البته یک بار و اهمیت ندادم و چن روز بعدش رفتم دکتر که اب دورش خیلی کم شده بود اورژانسی به دنیا اومد و خیلی مشکلات دیگه ....

۱ خواهش دارم از خانوم های باردار هر مشکلی دارین اول خودتون برسونین به دکترتون بعدش تاپیک بزنین 😥

مثلا میگن تو بارداری فلان مشکل دارم 

میاد میگه منم سه تا زاییدم همینجور بودم نگران نباش😓😮😳😐😐

۲ مامانا که بچشون هر مریضی میگیری بالاخره بچست دیگه فقد سرماخوردگی و تب نیس که هزار جور مشکل و بیماری هست برا بچه ها 

میگن بچم فلان مریضی داره 

میان کامنت میذارن ما هم بچه بودیم اینجور بودیم این شکلکم میذارن😂

😐😐😐😐😕

مامانه هم میگه عههه پس نمیبرم دکتر مرسی از اطلاعات خوبت 

حرف اخر من خودممم هر چی میشه زرتی میام تاپیک میزنم 😀حتی درمورد بیماری پسرم با یه اکانت اینقد تاپیک زدم که دیگه گفتم قط دسترسی کنن 

ولی اول نظر دکتر👌 

بعدم هم فکری و استفاده از تجربه نی نی سایتی ها💕

من فقد نخاستم کسی مثل من بی اهمیت باشه و دکتر نره 😿 کسی ناراحت نشع از حرفام 

ببخشید لکه بینی تون تا چ حد بود؟ من دوبار اینجوری شدم خفیف قهوه ای روشن بود همون روز رفتم سونو گفت همه چی خوبه 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین.دقیقا.

چند روز پیش یکی نوشته بود هفته ۲۱ هست و ۲ روزه بچش یکی دوتا تکون ریز داره.خوب این آدم باید بره دکتر و سونو.دکتر من که نظرش این بود .اونوقت همه نوشتن نه بابا  لابد بچه خسته هست😥

2731
ببخشید لکه بینی تون تا چ حد بود؟ من دوبار اینجوری شدم خفیف قهوه ای روشن بود همون روز رفتم سونو گفت ه ...

من موقع ادرار این اتفاق میوفتاد و اینقد گیج بودم اهمیت ندادم

من موقع ادرار این اتفاق میوفتاد و اینقد گیج بودم اهمیت ندادم

ای بابا ناراحت شدم نگفتن چرا اب دور بچه کم شده؟ من یسری هفته ۱۷ اینجوری شدم رفتم سونو گفت جفتت یکم پایینه مراعات کن و شیاف استفاده کردم باز هفته ۲۷ اینجوری شدم رفتم سونو گفت همه چی خوبه و هیچ مشکلی نمیبینم منم باز چندتا پروژسترون تزریق کردم خداروشکر دیگه تکرار نشد ولی حرف شما نگرانم کرد ینی هر لکه بینی خطرناکه !

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2738

استاتر خوب گفتی 

همین امروز یکی تاپیک زده بود بچه‌ی یه ماهم تب داره استامینوفن بدم 

هرچی میگفتم ببر دکتر بیمارستان جواب منو نمیداد 

کلا درک نمیکنم مادرایی که برای بچه‌های کوچیکشون اینجا دنبال درمان و دارو هستن 

استاتر من خودم صبح بلند شدم لباسم لک بود اصلا مکث نکردم اول رفتم پزشکم چک کرد بعد رفتم بیمارستان صبح فرداش پسرم دنیا اوند 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
استاتر خوب گفتی  همین امروز یکی تاپیک زده بود بچه‌ی یه ماهم تب داره استامینوفن بدم  ...

اره عزیزم من دیشب اینقد اعصابم خورد شد که خوابم نمیبرد 

جالبه نظرشون میگن هیچی میگن دکتر نبر چرا رو بچت عیب میذاری😐 

اخه چ جوری از پشت گوشی تشخیص میدین بچه من تشنج داشت دکترش نفمید از نوارمغزش چنتا دکتر عوض کردم تا فهمیدن نوارمغزش مشکل داره 

میگم الان دکترام درد مردم نمیفهمن بعد اینجا یسری ها اینقدر مطمعن حرف میزنن 

افرین عزیزم خیلی کار خوبی کردی من اطلاعی نداشتم واس همین دو روز بعدش رفتم و اینجور شد ...

اره عزیزم من دیشب اینقد اعصابم خورد شد که خوابم نمیبرد  جالبه نظرشون میگن هیچی میگن دکتر نبر چ ...

میشه بگی علائم کوچولوت چی بود که شک کردی تشنجه؟!

الان چند سالشه؟!

کنترل شده‌؟

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
ای بابا ناراحت شدم نگفتن چرا اب دور بچه کم شده؟ من یسری هفته ۱۷ اینجوری شدم رفتم سونو گفت جفتت یکم پ ...

عزیزم من اصلا همچین مشکلی نداشتم تو یک هفته همه چیز به هم ریخت تو هفته ۳۷ مثلا اب کیسه ابم وقتی میرفتم دستشویی خالی میشده و من اصن متوجه نشدم تو همون دستشویی هم لک دیدم و اهمیت ندادم رفتم سونو با نوشته بود  اب دورش ۵ حالا نمیدونم نرمالش چنده 

ولی تا رسیدم بیمارستان بردن اتاق عمل 

منم دیگه بچه ب دنیا اومدو رف تو دستگاه اصلا یادم نموند بپرسم که چرا اینجوری شدم همش غصه پسرم میخوردیم چیزیش نشه

میشه بگی علائم کوچولوت چی بود که شک کردی تشنجه؟! الان چند سالشه؟! کنترل شده‌؟

پسرم من ۱۶ ماهشه ده ماهگی فهمیدم خیلی شله گردنش دیر گرفت مث هم سناش و چاردستو پا و نشستن و انحام نداد 

برم دکتر مغزو اعصاب همه جور ازمایش انحام دادن گفتن سالمه تا این که چن روز پیش بردم تهران گفتن تو دستگاه زیاد مونده سی پی شده و نوارمغزشم تشنج نشون میداد

پسرم من ۱۶ ماهشه ده ماهگی فهمیدم خیلی شله گردنش دیر گرفت مث هم سناش و چاردستو پا و نشستن و انحام ندا ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم طفلک کوچولو😔😔😔

ان‌شاءالله که دیگه دچارش نشه الان کنترل شده؟!

2706