2737
2734
عنوان

در چه حالین؟!عکس لطفا+عکس😎😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3008 بازدید | 199 پست
نه عزیز... برای اولین بار سوهرم دست تو جیبش کرده و این شلوار و لباسشو برام خریده

منم همینو گفتم دیگه😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
داریم با اقامون میریم دوردور

خوش بگذره😉😊

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لحظه ای تسنیم، گرفت تصمیم روا دارد بر ما تاپیکی از جنس شلوارش پس دست برده بر گوشی و بر کارو ...

😀😀😀😃😃😃

شااااااااعرم دااااااریم تو سایت

😍😍😍😍😍😍😍😍

خیلی خوب بود

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
2731
اتاقتون ده نفرس؟

نمیدونم چند نفرست...اما ما ۶ نفر هستیم که برا مسابقات اومدیم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2738
لحظه ای تسنیم، گرفت تصمیم روا دارد بر ما تاپیکی از جنس شلوارش پس دست برده بر گوشی و بر کارو ...

بابا استعداد😂☺🤗😄

انگشتم چند هفتست به در دیوار کمد.....میخوره کبود شده فک کنم اضافست میخوام با ساطور قطعش کنم😭

موهای پاتو بزن😂😁😃 شوخی کردم😘

دلم خوابگاه با شلوار خرگوشی خواست😳

ولو شدم رو تخت زیر کولر

دلم درد میکنه😥

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2706