2737
2734
عنوان

به زن عموم چی بگم ادم شه

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 43 پست
حالا به گوشم رسوندن که خانوم دراومده گفته اگه من پسر داشتم به دستو پامم میفتاد عمرا منو بگیره براش😐 ...

پیش همون ادم بشین بگو تا ب گوشش برسونه

بگو اگه همه مردهای کره زمین نابود بشن و فقط پسر تو وجود داشته باشه ترجیح میدم به زندگی مجردیم ادامه بدم..هنوز به این ذلت نرسیدم بخوام عروس همچین خانواده ای بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا زنا هم یه ور دارن خو😀

ندارن  گلمممم
من  اولین باره دارم این مثل رو از یه خانم می شنوم         از بس این دختر خانم های گل با پسرها نشست و برخاست کردن  مَثَل اونها رو هم توی دهنشون افتاده

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2738
به تخمدانش بگیره  به رحمش بگیره !!!  اصلا به کبد و کلیه اش بگیره ! 😐 والا ما هم این قد ...

اصلا می دونی چرا این مَثَل رو میزنن    ؟    چون بیضه چپ مرد اگه از بین بره دیه اش 2 سوم دیه کامل ه  (درجا طرف عقیم میشه)
واسه همین ه میگن  به یه ورش      اون یه ور خیلی براشون مهم ه        و   البته در دسترس هم هست    (این رو یکی برام تعریف کرد ....  کی؟ دیگه بماند)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
مث زنموی من که مادرشوهرمه  چون مامانم زودترازون حامله شده کینه داره بامن مدام میگه مهم نیست اد ...

از شوهرت بزرگتری؟

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اصلا می دونی چرا این مَثَل رو میزنن    ؟    چون بیضه چپ مرد اگه از بین بره دیه ا ...

عزیزم ریشه اش مهم نیست زیاد 

الان تخمدان و رحم زن ها هم خیلی مهمه برای خودشون ، این مثل هم یه جورایی یعنی فدای سر این عضو بدنم 

برای همین چه برای زن چه برای مرد می تونه صادق باشه ، دیگه استفاده از این ضرب المثل رو هم از خانم ها نگیریم !😂😁

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
اونی که شما میگی   در دسترس نیست       هااااا      &nbs ...

مهم اینه ک هس  😂

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤