2733
2734
عنوان

به زن عموم چی بگم ادم شه

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به کدوم ورش بگیره                این مثل برای خانم ها کارایی ...

میدونم عزیزم   به تخمدان چپش که میتونه بگیره  

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

دیپلم زن عمو خیلی ارج و ارزش بالایی داشته در زمان خودش

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
2728

مث زنموی من که مادرشوهرمه 

چون مامانم زودترازون حامله شده کینه داره بامن مدام میگه مهم نیست ادم کی بچه دارنیشه مهم اینکه بچش بشه زندگیش بچش بشه دنیاش مادری به ویروزودحامله شدن نیست هیچکس مث من بچشونمیخواد 

دلم میخوادبگم اگه بچتومیخواستی زنشم دوست داشتی 

حالامامان من طفلک ازین بی زبوناس که حقشو بگیری بهت میگه ببخشین حق منو برداشتی معذرت میخوام 

مامانم میگه روزی نبود توحاملگیم دعوا راه نندازه اگه یه کاسه اش فکوفامیل بهم میدادن خون به پا میکرده

دیپلم زن عمو خیلی ارج و ارزش بالایی داشته در زمان خودش

خخخ یاد حمید لولایی افتادم😁😁😁

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2740
یه دفعه داشتم تو گوشی مدل مانتو نگاه میکردم به مامانم گفتم مامان سایزم چنده  میگه 38..بعد خانوم ...

میخواستی بگی وااا زنمو من تازه اول جوونی و زیباییمه ۳۰سالم ک نیست اندامم پف کرده باشه تازه اگرم ۳۰ساله بشم انقد ب خودم میرسم مث الانم بمونم اون جوون های قدیم بودن ب فکر هیکلشون نبودن

حالا به گوشم رسوندن که خانوم دراومده گفته اگه من پسر داشتم به دستو پامم میفتاد عمرا منو بگیره براش😐 ...

بگو حالا تو ببین کسی بهت دختر میده تا برسه یمن که خاستگارام صدتا تورو میخرن نیزارن جیبشون 

به کدوم ورش بگیره                این مثل برای خانم ها کارایی ...

به تخمدانش بگیره 

به رحمش بگیره !!! 

اصلا به کبد و کلیه اش بگیره ! 😐

والا ما هم این قدر عضو داریم بلاخر آدمیم دیگه !

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
میدونم عزیزم     به تخمدان چپش که میتونه بگیره    

اونی که شما میگی   در دسترس نیست       هااااا             ولی اونها براشون در دسترس ه      ههههههه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2706