2737
2739

وقتی عاشق یکی میشم میکشم خودمو تا بکشونمش سمت خودم همه فکر و ذکرم میشه اون آدم، همچین که طرفو میارم سمت خودم و یکم باهام صمیمی تر میشه دیگه کمتر دوسش دارم یا کمتر حوصلشو دارم! (نه که یهو عاشقش نباشمااا، فقط یکم کمتر درگیرشم)

قبلا شنیده بودم مردا این مدلین ولی من خانومم. شما این حسو تجربه کردین قبلا؟ 

⭕ مترجم هستم. اگه نیاز به ترجمه داشتین بهم پیام بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یبار عاشق شدم

اونم شوهرمه  

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2740

عزیزم        شما   از نظر روان شناسی   یه   هانتر  هستی         شکار می کنی و بعد چون گرسنه نیستی رهاش می کنی
بله درست متوجه شدید         بیشتر آقایون اینجوری هستن        برای یه خانم این رفتار از نظر روان شناسی عجیب ه 

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

شما مرد درونت فعاله، تنوع طلبی

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱