2737
2734
عنوان

هزینه دوتا بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 57 پست

اگه خونه و  ماشین داری حقوق شوهرتم خوبه بیار چه اشکالی داره ولی اگ مستاجری وشرایطشو نداری 

نظر من اینه ک یه بچه رو تو رفاه کامل بزرگ کنی بهتر از این که به ۲تا سختی بدی

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میگم اوضاع همینطوری نمیمونه همه چی درست میشه ولی سخته خیلی سخته

خودم دوتا بچه دارم اونموقع که اوردم ارزونی بود اگه میدونستم اینطوری میشه بچه طفل معصومو اسیر این دنیا نمیکردم اگه پول باشه همه چی هست همه چی هرکی میگه نه دروغه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
باز شما همون خونه رو دارید ما با دوتا بچه همونم نداریم

انشاا...بزودی خونه دار بشید عزیزم. قسطشو هنوز داریم میدیم😶 قدیمی ساخته و ۷۰متری.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2731
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺  شما با این استدلال بچه بیار، اما به بقیه توصیه نکن.

شما هم اعتقادت برآر برا خودت، چون خیلی ها با همین روش زندگی میکنن،  خیلی ها بودن تا دلت بخواد پول داشتن اما دوسوم نیاوردن زندگیشان بهم خورده

خب بذار قسطاتون که تموم شد بیار.حالا بچه اولتون مدرسه بره چ اشکالی داره؟؟ فک میکنی الان بچه بیاری نتونی از پس دوتاشون بربیای ضربه روحی نمیخوره؟؟ 

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

شرایطتو ببین ک چجوری از پس هزینه هاش برمیاد یا ن

من از وقتی بچه دومم دنیا اومده از نظر مالی و کاری همسرم خیلی پیشرفت کرده و خداروشکر میتونیم تامینشون کنیم از نظر مالی

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
حقوقش که زیاد نیست ولی خونه خریدیم قسط داریم برای همین که خونه خریدیم یک کم رومون فشاره من میگم باشه ...

راست میگه تاقبل مدرسه بچت بیار منم مثل شما فکرمیکردم بچم خیلی آرزوی نینی داشت بخاطر اون باردارشدم ولی از وقتی باردارشدم درآمد شوهرم خیلی بیشتر شده انگارخدا به آدم نظر میکنه 

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2740
شما هم اعتقادت برآر برا خودت، چون خیلی ها با همین روش زندگی میکنن،  خیلی ها بودن تا دلت بخواد پ ...

خیلیا هم بودن به امید اینکه خدا روزی رسونه با شرایط بد مالی بچه آوردن و الان تو خرجشون موندن

و حتی نمی تونن کوچکترین و ضرروی ترین چیزا رو براشون فراهم کنن.

جالبه نه؟

آره عزیزم خدا نخاد همون یه بچشم نمیتونست،خدا خودش برکت میده، خدا با عقل منو شما کار نمیکنه

عزیزم همه مامیدونیم خدا روزی رسونه کسی نمیگه خدانمیده بنده خداست که سنگ جلوپامون میندازه

من برای مدرسه پسرم۲۵۰تومن دادم فقط برای لباسش خب چطوری میخوایم هزینشو بدیم؟ازکجا میاد؟معجزه میشه حقوق دوونیم میشه سه تومن؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
عزیزم همه مامیدونیم خدا روزی رسونه کسی نمیگه خدانمیده بنده خداست که سنگ جلوپامون میندازه من برای مد ...

دقیقا حرف منم همینه.

من نگفتم قبول ندارم خدا بزرگه یا روزی رسون

گفتم از کجا قراره بیاد؟

پس چرا برا ادمای اطراف ما از این خبرا نیست؟

ماها زندگیمون همینه که هست پولدار نمیشیم که فکر کنی دوسال دیگه وضعت توپ میشه ببین اگه میتونی بیار سنت که بره بالا کم حوصله میشی بارداری برات سخت ترمیشه مشکلات زندگی بیشتر فشار میاره بچه بزرگت فاصله سنیش زیاد میشه رابطه باهاش برقرار نمیکنه

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

خدا به آدم قدرت عقل واختیار داده چاه داده چشمم داده که با سر نری تو چاه جلو پات نگاه کن

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد