2737
2739
بارداري قبليمم هماتوم داشتم اگه جذب نشه چي ميشه من ٤ تا سقط عمدي داشتم الان اينو ميخوام نگه دارم خاك ...

استراحت کن..منم هردو رو هماتوم داشتم اولی رو استراحت نکردم جدی نگرفتم ولی سر پسرم استراحت کامل کردم تا تو سونو گف برطرف شده فک کنم تا سه ماهگی خوب شد ولی من باز رعایت میکردم..توکل کن بخدا نگران نباش

وااااا🙁 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو هفته ي چند عزيزم ٩٣ بود 

فکر کنم ۳ هفته ام بود

❤️❤️❤️یک چیزهایی هیچ وقت عادی نمی شود بچه دار شدن مثل یک جادوست. مثل افسانه ای شیرین و عجیب و غریب که سخت می شود باورش کرد. آخر چطور می شود یک دفعه مادر شد. همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت می دهند و می گویند این بچه شماست، همه چیز تغییر می کند. دستت را می گذاری روی شکم و حس می کنی از همین حالا باید قوی تر باشی. باید محافظت کنی از این نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی، همراهش باشی. شروع به تکان خوردن که می کند فکر می کنی دیگر خودت نیستی، دیگر پاهایت روی زمین نیست. لذتی وجودت را می گیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. با گذشت هر روز و هر ماه چقدر عاشق تر می شوی. چقدر قلبت می تپد برایش. برای اویی که هیچ نمی دانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. از همین روزهاست که نگرانش می شوی. که چرا تکان نمی خورد، چرا نمی چرخد، چرا با لگدهایش نمی گوید من اینجام. بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد❤️❤️❤️
جدي دكترم گفت پايين نگران شدم 😖

دکترت بیسواده لابد😐

من میگم ۱۰ روز بعد تاریخ اخرین پ... گذشت رفتم بتام زیر ۲۰۰ بود  

حتی نگفت کمه 

هفته ۶ هم رفتم سونو گف قلبشم تشکیل شده فقط هماتوم داری ک با شیاف و استراحت جذب شد

وااااا🙁 
چيكارا كردي عزيزم به منم ميگي انجام بدم 

مثلا من جز دسشویی و کارای ضروری از جام پا نمیشدم سوار ماشین نمیشدم نزدیکی اصلا...خلاصه مث استراحت مطلق تا مطمئن شم خطر رفع شده ک شد خداروشکر بعد همه چی عادی شد و برگشت ب روال عادی

وااااا🙁 
2738
مثلا من جز دسشویی و کارای ضروری از جام پا نمیشدم سوار ماشین نمیشدم نزدیکی اصلا...خلاصه مث استراحت مط ...

خدارو شكر عزيزه دلم پس منم حتما رعايت ميكنم گلم برام دعا كن چقد طول كشيد رفع بشه عزيزم

برام ميگي عزيزم 

من بتام ۱۲ روز قبل موعد ۱۶۴ بود گفتن کمه فکر میکردن قاطی کردم میگم ۱۲ روز قبل موعد،شبش بتا شد ۲۶۹،پس فرداش ۷۰۰ پنج روز بعد مثبت شدن آزمایش ۵۴۳۹و ۴روز مونده موعد ۲۴۶۵۸و روز موعد ۵۰۷۶۵تمام این چند روزم بیمارستان بودم روزای اول میگفتن پایینه خارج از رحمیه چون فکر میکردم چرت و پرت میگم ۱۲ روز مونده ،بعد که هی رفت بالا گفتن موله ،و روز موعد ساک و دیدن

برام ميگي عزيزم 

حالا ساک بود ولی بتای بالا و مایع اضافه داخل رحم و بعد ۳ روز گفتن دو قلو هست ولی به صورت نادر که یک جنین از جنین دیگه دوهفته کوچیک تره فقط ۱۶ روز اثیر بیمارستان بودم

من بتام ۱۲ روز قبل موعد ۱۶۴ بود گفتن کمه فکر میکردن قاطی کردم میگم ۱۲ روز قبل موعد،شبش بتا شد ۲۶۹،پس ...

الان نينيت بغلته دخمله يا پسر قبل موعدت دردم داشتي 

2706