2733
2734
عنوان

چه خبر؟ خوبین الان؟ حس و حالتون چیه..

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بد نیستم..ولی دلم میخواد توو شرایط تو باشم.. خدا حفظشون کنه❤

من زیاد با پدربزرگم اینا صمیمی و راحت نیستم.. مادربزرگمم که مریضه و آلزایمر و این داستانا

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

اخی ...دلم واسه رفتن خونه ی مامانبزرگم تنگ شد..

منم ولوعم رو تخت زیر کتکای دخترم تایپ میکنم

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2731

خدا رو شکر که خوبین

منم‌منتظرم همسر جان تشریف بیارن

دخترمم داره برنامه کودک می بینه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
شکر خونه مامانمم تنهام نشستم چایی میزنم

تنها نیستی ما نی نی سایتیا کنارتیم😊✌

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
2740

من نمیدونم باردارم یانه ۱۰روزه پریودم عقبه تکررادرارسینه هام حساس شدن ترشح سفیدبی بوازدیشبم حالت تهوع دارم ولب فقط حالتشوباسرگیجه خییییییییلی زیادالانم فقط سرم گیجه انگاربی حالم بی بی چک زدم چندبارمنفی بودولی یکیش بعدچندساعت نگاش کردم انگارحاله انداختدرضمن تواقدام نبودم قرص اورژانسه هم خوردم بعدرابطه ولی این علایمودارم حالم خیلی بده😭😭

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶

باید لباس بشورم

ظرف بشورم

حوصله ندارم

تنها هم هستم

اومدم اینجا...

تو چرا نرفتی بازار؟!!!

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
تازه از کلاس برگشتم خسته شدم نشستم استراحت کنم منچ انلاین بازی میکنم شربت میخورم همزمان تو سایتم ...

خسته نباشییی👍✔

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

چه خوب قدرشونو بدون

سالمندا مایع برکت هستن

من از پدر بزرگ و مادربزرگم ۱۰۰۰ کیلومتر دورم🙁

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤