2733
2734
عنوان

درمان عفونت قارچی

| مشاهده متن کامل بحث + 4574 بازدید | 60 پست
میتونی داخل اپلیماتور بکشی بعد از اینکه کمی رقیقش کردی ولی من ببخشید اول دستمو شستمو و عسل. رو کمی ت ...

وای مرسی عزیزم

واقعا خسته شدم

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
ببخشید متوجه نمیشم منظورتو 

عزیزم ترشحاتی میاد ک عین پنیر میمونه ب اینجور ترشحات میگن عفونت قارچی اگر همچین چیزی دیدی بدون عفونت قارچیه

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای مرسی عزیزم واقعا خسته شدم

خواه‌ش میکنم

ولی مقدار قند مواد خوراکیتو کم کن استرستو کم کن 

همیشه تو جاییت عسل بریز وقتی چاییت کم رنگو ولرمه

اگه بتونی عسل خوب و اصل پیدا کنی ده برابر ی آنتی بیوتیک عمل میکنه 

عزیزم ترشحاتی میاد ک عین پنیر میمونه ب اینجور ترشحات میگن عفونت قارچی اگر همچین چیزی دیدی بدون عفونت ...

اها فهمیدم 

من اصلا عفونت ندارم نمیدونم شاید اصلا نمیبینم 😐

رو لباس زیرم که هیچی نیست موقع رابطه یه ذره مثل کرم مرطوب کننده سفید هست  میبینم 

ببخشید واضح گفتم 😉

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
2731

ژل شستشو

عنبر نسا

اب و نمك

خشك كردن

بدون لباس زير با دامن بگرد 

لباس زيراي كهنه تو تميز بشووووور اتو كن

ي سير بزار تو واژنت كل عفونتو مبكشع خيلي خوبه

جرئت متفاوت بودن رو داشته باش اين دنيا پره از آدمهاى معمولى...!  
2740
من مشکل قارچ پوستی دارم اما نه روی ناحیه تناسلی فقط هم وایتکس براش چاره س

وایتکس؟

واقعا؟

من روی ناخن پام دارم 

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
بزن نترس یکم میسوزه بعده ده دقیقه بشور  روزی یکبار اینکارو بکن متنفرم ازشون خیلی بدقلق و رو ا ...

آخ گفتی لعنتی ۴  ۵ ساله ول نمیکنه 😖😖

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
آخ گفتی لعنتی ۴  ۵ ساله ول نمیکنه 😖😖

برامن رو پوستمه اول رو دستم بعد شکمم بعد پام بعد سینه م

هرجا که خوب میشه از جای دیگه در میاد سرکه سیب هم زود خوب میکنه

اما پمادها الکی بودن برام

برامن رو پوستمه اول رو دستم بعد شکمم بعد پام بعد سینه م هرجا که خوب میشه از جای دیگه در میاد سرکه س ...

حالا اینارو بزنم ببینم جواب میدن برام یا نه

ایشالا که برن که بررررن 

شیاف کلیترومازول استفاده کردی؟، برا منو این خوب کرد ۳ تا پماد استفاده کردم فایده نداشت

شیاف نه پماد مصرف کردم

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
2706