2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه زیبا نبود

ملاکم زیبایی نبود که بخوام با کسی عوضش کنم. من قلب مهربونشو با دنیا عوض نمیکنم

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2728
پ چ جوری زنش شدی پس ؟

مگه میخوای بری عروسک بخری دنبال خوشگلی هستی؟

مرد باید مردونگی داشته باشه. زیبایی واسه خانمه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

نه اصلا.اوایل حتی خیلیا پشت سر حرف زده بودن که شوهرش قشنگ نیست😑

ولی الان نگاش میکنم دلم غنج میره براش. خودش میگیه میمیری برام مگه نه😎 اعتمادب سقفن مردا

دردم از یار است و درمان نیز هم

ن اتفاقا اوایل میگفتم خیلی معمولیه و من سرتر هستم 

الان نظرم بهش بهتره. حتی الان بنظرم خوشگل تره🙄

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه
2738
نه زیبا نبود ملاکم زیبایی نبود که بخوام با کسی عوضش کنم. من قلب مهربونشو با دنیا عوض نمیکنم

ولی من نمی تونم با کسی ک قیافه اش ب دلم نشینه ازدواج کنم  میشه ینی ؟

قیافه اش معمولیه، بخاطر قیافشم نخواستمش پسر آرومی بود قبولش کردم...

الانم به چشمم خیلی خوشگله ... و بیشتر از قبل دوسش دارم 

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

بله، الان بهترم شده، اون موقع خیلی لاغر بود

کلا تیپ و قیافه برام خیییلی مهم بود

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

من ظاهر خیلی برام مهمه و کسایی ک تو زندگیم بودن چ جدی چ غیر اون از این فیلت ر رد شدن 

ولی اینو بگم ک مردا همه فک میکنن قشنگن 

و این براشون ملاک نیس اعتماد ب نفسشون خیلی بالاس 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
پ چ جوری زنش شدی پس ؟

خوشگل مگه باید باشه ؟؟؟؟

پول و اخلاق مهم 

خوشگلی نون و اب نمیشه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2706