2737
2734
عنوان

صبح دخترم با پرستار ش بوده چشمش اینجوری شده+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2043 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توروخدا اگه نمیتونید پیش بچه هاتون بمونید و بزرگشون کنید و کار بیرون براتون مهم تره این طفل معصوما ر ...

اون خانمه احتیاج به پول نداره خیلی ها احتیاج دارن . شما هم اینقد نمیخواد. همه رو چوب کاری کنید

توروخدا اگه نمیتونید پیش بچه هاتون بمونید و بزرگشون کنید و کار بیرون براتون مهم تره این طفل معصوما ر ...

والا

من خودم تو مهدكودك بزرگ شدم يا تو كارگاه بابام پيش كارگرا😁

البته اينكه مادر شاغل باشه و اجتماعي خيلي خوبه 

ولي بچه حداقل تا چندسال اول يه مادر تمام وقت ميخواد

2738

اگر ضربه باشه تا فردا صبح رنگش تیره میشه

به نظرم دکتر ببرید

چون ضربه به نواحی اطراف چشم ممکنه باعث خونریزی مویرگ های چشم بشه

ضرر نداره یه دکتر ببینه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
چه حرفیه  من عاشق کارمم ولی حق مادر شدن را هم از خودم نمی گیرم  قرار نیست به خاطر بچه آو ...

مادری کردن که کنار بچه نباشین و از بزرگ شدنش لذت نبرین چه فایده عزیزم حتما کار درستی میکنین اگه دوربین باشه ولی بعصی ها واقعا بی مسیولیتن و فقط بچه را بدنیا میترن و اون بچه اصلا رنگ مادرش ندیده تا بزرگ شده

ضربه که حتما مشت و لگد نیست

ممکن بچه موقع بازی با لوازمش یا حتی ته شیشه شیرش به خودش آسیب بزنه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706