2733
2739
عنوان

خانما موقع زایمان طبیعی دوس دارید شوهرتون کنارتون باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه زایمان طبیعی بااون همه درد.میخوای بمونه چکارکنه.معذرت میخوام ممکنه اینقدبهت فشاربهت بیاد تامدفوع ...

واااای من نمیدونستم 😐

خدایا مواظب همسر  مهربونم و پسرمباش به خودت سپردمشون💙💙
2728
نه داماد ما کنار خواهرم بود فقط وقتی بهش گفتن ناف بچه رو میتونی ببری دامادمون داش از حال میرفت اومد ...

منم بخاطر همین میگم 

خدایا مواظب همسر  مهربونم و پسرمباش به خودت سپردمشون💙💙
2738

اینهمه تو دنیا شوهرها،همسرشون رو موقع زایمان همراهی میکنند،تا حالا شنیدید کسی به خاطر دیدن جریان زایمان،از چشم شوهرش بیوفته؟ اتفاقا باعث افزایش محبت مرد به همسرش میشه. وگرنه خود مردها تا به چشم خودشون نبینند،درکی از دردهایی که زن میکشه،ندارند.

این چه طرز فکریه که ما زنهای ایرانی داریم؟ با همین طرز فکره که مردها رو پر رو  و متوقع میکنیم .

دردهامونو تو تنهایی بکشیم،خون و خونریزی رو تحمل کنیم،بچه ای که نصفش مال مرده رو با هزار عذاب یه جوری به دنیا بیاریم که آقا سختیشو نبینه،که یه وقت روحیه لطیف آقا،آسیب نبینه؟

شوهر من از پشت در قسمت زنان بیمارستان صدای جبغ منو شنیده بود میگفت چرا این قدر جیغ کشیدی .کاریش ندار ...

عزیزم یه سوال، موقع رابطه بهت نگف کاش طبیعی نبودی؟ یا ایرادی نگرفت؟

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
اینهمه تو دنیا شوهرها،همسرشون رو موقع زایمان همراهی میکنند،تا حالا شنیدید کسی به خاطر دیدن جریان زای ...

من خودم چند مورد و از اطرافیان شنیدم که زده که شدن  از رابطه 

بخاطر باز شدن دهانه رحم و پارگی  تصور اینکه دوباره مثل اولش بشه براشون سخته 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

من مشکلی ندارم 

ولی میدونم شوهرم نمیاد

فشارش میفته غش میکنه😂😂😂😂

مرد گُنده😂😂😂😂

الانش از زایمانم تعریف میکنم قیافش دیدنیه😂😂😂😂

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍

بنظرم تا مرحله درد کشیدن باید مرد کنار همسرش باشه ولی لحظه زایمان نباشه بهتره چون اولا انقدر از خودت بی خود میشی که دیگه فرقی نمیکنه هست یا نه فقط میخوای اون پروسه هرچه زودتر تموم شه. بعد صحنه خوشایندی نیست، مثل اینکه سر عمل جراحی همسرتون شما حاضر باشید. 

من عمه ام ماما هست میگه اغلب به زمین و زمان فحش میدن، مدفوع و ادرار میکنن، بد جر میخورن و ... رو خود زن که همجنس طرف هست و درک میکنه اثر خوب نمیذاره دیدن این لحظات چه برسه به مرد.

مردی هم که بخواد درک کنه و قدر زنشو بدونه لازم نیست صحنه تولد رو از جلو ببینه، انقدر درک و شعور داره که زایمان یه پروسه به شدت دردناکه. اونی هم که درک و شعور نداره، از جلو هم ببینه باز زود یادش میره و چرت و پرت میگه

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
2706