2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدای همتون ،

واقعا این هفته آخری مگه میشه این همه تست زنتیک و سونو و آزمایش اشتباه باشه ،یهو هفته آخر بگن بچه رشدش مشکل داره ،

نمیدونین چقددددررررر گریه کردم ،شوهرم دوراز جون داشت سکته میکرد ،آخه ما بچه اولمون گفتم مشکل داشت ،وکلی تست زنتیک و....دادیم وفرستادیم آلمان که از سلامت این یکی مطمین بشیم

2728
تاپیک قبلیتو که نخونده بودم ولی عنوان این تاپیکت تنمو لرزوند ترسیدم مشکلی باشه خداروشکر عزیزم

شما عزیزی،

نمیدونین چند نفر منتظر این نی نی هستن ،هفت ساله درگیر آزمایشیم ،زندگیمونو دادیم براش

سری قبل همین سونو بهم گفت جفتت سر راهیه ،رفتم خصوصی گفت اصلا چنین مشکلی نیست ،نمیدونم چرا این درمانگاها دستگاه پیشرفته تر و دکتر باتجربه تر نمیارن

شما عزیزی، نمیدونین چند نفر منتظر این نی نی هستن ،هفت ساله درگیر آزمایشیم ،زندگیمونو دادیم براش

حسابی نوش جون تو و باباش باشه نتیجه ی سونوی جدیدتون

خود نی نی هم نوش جونتون...بخوریدش😍😂

2740
حسابی نوش جون تو و باباش باشه نتیجه ی سونوی جدیدتون خود نی نی هم نوش جونتون...بخوریدش😍😂

قربون شما عزیزم ،خدا کنه طعم زندگیو مابچشیم،اصلا نمیدونم دیگه بچه سالم رو چطور باید نگهداری کرد و داشتنش چجوریه از بس رو اولیم زجر کشیدیم نکنه سرما بخوره ،نکنه مریض بشه ،نیفته ،خفه نشه ،و...😢😥

مشکلش چیه بچه اولت عزیزم؟

یه بیماری نادر ،قبل ازواج تست دادیم گفتن مشکلی نیست ولی پیش اومد،البته با این تستای دم دستی قابل تشخیصم نیست،آسیب مغزی میاره و کاهش شدید شنوایی ،عدم تکلم ،مشکلات تنفسی ،و در آخر فلجی و...😢😢

سونویی که انجام داده بودم تو درمانگاه بوده،و وزن جنین رو الان که تو 40هفته هستم گفت 3کیلو و45گرم،و ا ...

خدا لعنتشون کنه برا بچه منم بهم نگفتن استخوان ران کامل نشده وقتی بدنیا اومد طفلک دخترم استخوان فورمر ران کامل تشکیل نشده بود در صورتیکه باید آنومالی بررسی کنه استخوان ران رو چقد بدبختی کشیدم چقد بردم ارتوپد واوردم تازه الاان ک نزدیک سه سالشه پاش خوبه با اینکه هنوزم زیاد زمین میوفته و پاش در میره یکی دو ملیمتری هم کوتاه بلنده خاک تو سره سنوگرافا با این اشتباهاتشون