2737
2734
عنوان

شوهرم میگه نرو نی نی سایت😣

| مشاهده متن کامل بحث + 733 بازدید | 59 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

با رضایت نامه ولی بیا

اگر قرار بود به عقايد هم احترام گذاشته شود، اين جهان هنوز درگير الاغ و شُتُر، شپش و طاعون بود. چرا كه در ازاى احترام نگذاشتن به عقايد عموم بود كه جهان پيشرفت كرد، هموطن گرامى!
2728
بگو سایت جونمه عمرمه..تو رو میذارم کنار ولی سایتو نه🤪🤪🤪

دقیقا😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738
برا چی به شوهرت میگی عضوی شوهرمن روحشم خبر نداره

نگفتم ی بار گوشیم شکست برد تعمیرش کنه نمیدونم از کجا فهمیده بود لعنتی😣

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
مگه هر چي شوهر گفت درسته؟ بكو توهم از فردا نرو سر كار ميشه ؟ بگو ني ني سايت جزو واجباته  انجا ...

واقعا واجباته 😂

نیام میترکم باو

شوهرم منم ی سال پیش همینو گفتم منم دیگه نرفتم 

همین الان اینجایی😂😂😂

2706