2737
2739
عنوان

میگم خواهرشوهراتون با شوهراتون روبوسی میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7305 بازدید | 329 پست

فکر بیمار 

فکر بیمار

فکر بیمار

متاسفم

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون میخواد تو رو بسوزونه واست مهم نباشه .  از خواهر شوهر من ک بهتر ه . خواهرشوهر من اونجای داد ...

ای خدااااا.... واقعٱ 🤪🤪🤭

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
2728

زنداداش من رو من حساس،و من انقدر نفرت دارم از این حسش،من بچه ته تغاریم و داداشم ۵سال بزرگتره،داداشم میاد پیشم بشینه باهام حرف بزنه،زود به بهانه بچش میگه برو ببین داره چکار میکنه تو حیاط!همیشههههه همبنجوریه دختره روانی عقده ای،خواهش میکنم خودت عذاب نده

من فکر میکنم کسانی که محبت جسمی بین والدین و اعضای خانواده رو ندیده اند و خانواده هر تماسی رو جنسی‌ و عیب میدونسته، در پذیرفتن محبت جسمی مشکل دارن 

البته این نظر روانپزشک هم هست 

کلا بهتره اعضای خانواده بغل و بوس و نوازش رو به بچه یاد بدن و بدونه که کدوم عمل نامناسب هست و کدوم محبت هست

ابراز محبت کلامی و جسمی کمک میکنه بعد ازدواج و در روابط هم افراد پذیرا تر عمل کنن

😁
نگرفتی چی شد 😉😉

نکنه سوتیمو خوندی😂😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738

باید خودتو درمان کنی ... 

مشکل از شماست نه خواهر وبرادری اونا

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

من داداشمو میبینم یه ساعت بغلش میکنم، دوساعت من اونو بوس میکنم، دوساعت اون منو، سه چهار ساعت میشینیم تو بغل هم حرف می‌زنیم 

😐😐😐😐زنداداشه من باید از این کارا بکنه 

) (یه شهر دیگس) 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           

خدایا خودت می دونی خواهر شوهرم چکارم کرده خودت جوابشو بده 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
اون میخواد تو رو بسوزونه واست مهم نباشه .  از خواهر شوهر من ک بهتر ه . خواهرشوهر من اونجای داد ...

خواهر شوهر شما بیمار جنسی هست..... چند سالشه ؟ برادرهای بی غیرتش هم راحت میذارن دست بزنه؟ شوهرتون از کجا پیدا کردی؟ اینا دیگه واقعا بیمار جنسی هستند......

اگر دست شما نیست پس دست کیه.... خودت برادر نداری؟؟؟ آخه روبوسی مگه چیه..... تنها چیزی که به ذهنم میر ...

خب همین دیگ نمیتونم بی اهمیت باشه گاهی وقتا اون موقع که میدونم همدیگرو دیدن میخان روبوسی کنن الکی دسشویی رو بهانه میکنم میرم اونجا که نبینمشون

😘

من خودم خواهر شوهر ندارم ولی بابام هر جا عمم اینارا ببینه باهاشون روبوسی میکنه اخر بار پیشونیاشونم  بوس میکن مگه چ اشکالی داره خب این یعنی اگه تو داداشت باهات روبوسی کنه شوهرت حسادت کنه دست بردار بابا 

2706