2737
2734
عنوان

میگم خواهرشوهراتون با شوهراتون روبوسی میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7308 بازدید | 329 پست
شوهر منم باخواهراش روبوسی میکنه ناسلامتی خواهرشه شوهرم جلو من ب خواهرش میگه قربونت برم عزیزم دستشوم ...

ب نظر منم وقتی ی مرد خواهر و مادرشو دوست نداشته باشه بهشون  محبت نکنه عمرا منو دوس داشته باشه  😐😐😐😐😐

الان میخوای سرزنشتم نکنیم؟؟؟ دوست عزیز ،روبوس و بغل بین همه خواهر برادرا کاملا عادیه،حس شماست که غی ...

چی بگم اخه داداشای من هیچوقت منو نمیبوسن شاید دلیلش اون باشه

😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل از اینکه تو تشریفتو بیاری خواهر اون بوده،من داداشمو ماچ میکنم و بازوشونو محکم  گاز میگیرم چون باشگا میرن عین سنگ شده 😂😂😂😂

عروس بیاریم بخواد حسودی کنه به این چیزا؟؟😒😒😒😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731
اون میخواد تو رو بسوزونه واست مهم نباشه .  از خواهر شوهر من ک بهتر ه . خواهرشوهر من اونجای داد ...

🥶🥶😱😱یااااا حضرت خجااالت این دیگه کیه خداییش

دختر نازم ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۹ میاد بغلمون😍👨‍👩‍👧❤🍃🎀🎉
اون میخواد تو رو بسوزونه واست مهم نباشه .  از خواهر شوهر من ک بهتر ه . خواهرشوهر من اونجای داد ...

خدایا توووبه😵😵😵😵😵😵😵😵😵😱😱😱😱😱😱😱😱😨😨😨😨😨😨😨😨

ب نظر منم وقتی ی مرد خواهر و مادرشو دوست نداشته باشه بهشون  محبت نکنه عمرا منو دوس داشته باشه&n ...

درسته شوهرمم هیچوقت از حدش نمیگزرونه فقط دوماه یکبار روبوسی میکنن و یاهم شوخی و خنده 

😘
2740
قبل از اینکه تو تشریفتو بیاری خواهر اون بوده،من داداشمو ماچ میکنم و بازوشونو محکم  گاز میگیرم چ ...

عیدا چی؟

اون موقع چطور روبوسی میکنی؟ 😁😁

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
چی بگم اخه داداشای من هیچوقت منو نمیبوسن شاید دلیلش اون باشه

بعضی خونواده ها عاطفی ترن و بیشتر احساساتشونو نشون میدن

میدونی اگر شنونده غیبت باشیم هفتاد برابر غیبت کننده گناه کردیم؟!! آره وحشتناکه!! دلیل بیشتر بودن گناه شنونده اینه که به غیبت کننده این جرات رو میده که بازم کارشو تکرار کنه. بیا از همین الان تلاش کنیم اجازه ندیم جایی که حضور داریم این گناه بزرگ اتفاق بیفته.  اولین قدم در برابر غیبت اینه که اصلا اجازه ندیم غیبت صورت بگیره، دوم اینکه اگر اتفاق افتاد ردّ غیبت کنیم،  یعنی از کسی که غیبتش شده دفاع کنیم. حدیث از پیامبر (ص) هست که گفتند کسی که بر برادر مسلمانش منت بگذارد و در برابر غیبتی که از او در مجلسی شنیده دفاع کند خداوند هزار در از شر و بدی را از او در دنیا و آخرت باز می گرداند و اگر دفاع نکند در حالی که قادر بر دفاع است هفتاد برابر گناه غیبت کننده بر او است. حالا سوال پیش میاد که چجوری دفاع کنیم؟ اگر از ویژگیهای ظاهری اون شخص غیبت شد که مثلا چهره ش فلانه ، بگیم اینا که عیب نیست ،عیب اینه که انسان از انسانیت به دور باشه یا گرفتار گناه باشه. اگه از خصوصیات اخلاقی اون شخص غیبت شد که مثلا حسوده یا خسیسه، اینجا سعی کنیم این ویژگی اون شخص رو توجیه کنیم و مثلا بگیم  اینطور نبوده و شاید منظورش این نبوده و صحبتایی مثل این رو بگیم و اگر اون خصیصه قابل توجیه نبود بگیم به هر حال هر آدمی گرفتار خطا میشه، کیه که خطا نداشته باشه ! یا این احتمال رو مطرح کنیم شاید به طور غیرعمد اون رفتار نادرست ازش سر زده. و اگر دفاع مقدور نبود بحث رو عوض کنیم و یا محل و مجلس غیبت رو ترک کنیم، و اگر ترک محل مقدور نبود باید به شکلی مثل بی اعتنایی یا تغییر رفتار نسبت به غیبت کننده نارضایتی خودمون رو نسبت به این عمل نشون بدیم. امام علی (ع) در این زمینه میفرمایند؛ پایینترین حد نهی از منکر و انکار عمل اهل گناه این است که با چهره ای در هم کشیده و ناراضی از عمل آنها با آنها برخورد کرد. و در آخر برای کسی که غیبتشو شنیدیم صلوات بفرستیم یا آیةالکرسی بخونیم یا واسش دعا و استغفار بگیم یا به نیابتش صدقه بدیم...اینجوری حداقل سعی خودمون رو کردیم قدم خیری برای اون شخص برداریم و در حد توان برای گناهی که ناخواسته درگیرش شدیم کاری رو به عنوان جبران انجام داده باشیم...

😏 نخیر حسودی نمیکنم که شوهرم با محارمش روبوسی کنه..

خودمم با داداشم روبوسی میکنم با اینکه ازهم دور نیستیم

ولی زنداداشم اینجوری نیست که به این چیزا حسادت کنه.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

خواهر همسر شما حریم جسمی و جنسی رو رعایت نمیکنن

با روبوسی که یک عمل محبت آمیز هست فرق داره و نباید مقایسه بشه

😁