2737
2734
عنوان

رفتار مادرشوهرم

310 بازدید | 27 پست

خانوما مادرشوهرم خ با همسایه ش دوست و رفیقه 30 سال وقتی بیمارستان بستری بود. همسایش بهم سر زد که چیزی نمیخوام چون نوزاد 7 ماهه دارم. اما وقتی فهمید ایشون بهم سر زد بهم گفت خب چی پشتم گفتی به فلانی و بعدها به همسایه گفتم دیگه حالمو نمیپرسی ناراحتین مادرشوهرم چیزی گفته ؟گفته عروسم چی پشت ما گفته؟؟اونم گفت چیزی نگفت خ دختر ماهیه خوشبحالت....

بعد مدتی که ظرف همسایه رو بهش پس دادم بازم وقتی که مادرشوهرم نبود کلی از کارای مادرشوهر و اذیتایی که پدرشوهرمو کرد و خانواده شوهرشو کرد... البته من نوع رفتار و حرفایی که پشت خانواده شوهرش مادرشوهرم میزد رو شاهد بودم چه تو جمع چه تو خلوت و جلوی خانواده شوهرشمنظورم جاری و برادرزاده و خواهر زاده شوهرش.... خ از چشم افتاد. میگم نره پشتم حرف بزنه. البته چیزایی گفت که هیچوقت اونطرف بهم نگفت ..... تمام تف سربالای خودش

خدایا برکت بده✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نفهمیدم عزیزم البته تیکه اخرشو کی چی گفت

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2738

من فهمیدم😂😂😂

ادمی ک پشت بقیه حرف میزنه قطعا پشت شماهم حرف میزنه سعی کن رابطتو باهاش کم کنی جلو مادرشوهرتم حالشو بپرس بگو ندیدمش و اینا (یه جوری ک بفهمه رابطه ای باهاش نداری)

اذیت هایی که پدرشوهرمو کرد و خانواده شوهرشو کرد...😐😁

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2706