2737
2739
چرامن فکر میکنم همه این خصلتای بدشما رودارم؟😥😥😥فکرکنم اینم برمیگرده به خودکم بینی نه؟

من بیشتر میزارم ب حساب اینکه بقیه درکم نمیکنن یا خر فرضم میکنن یا دروغ میگن باعث میشه عصبی بشم یا خودخوری کنم ک خرفرضم کردن

خودمم ب خودم گفتم...گفتم از نظر من اینا محبته ازخدامم هس یکی اینجور باشه ولی این میگ بچه بازی پس ادا ...

اینجوری بدترازت فراری میشه به قول مامانم دست نیافتنی باش بذارهرروزواسه چیدنت مجبورشه روپنجه هاش بلندشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیشتر میزارم ب حساب اینکه بقیه درکم نمیکنن یا خر فرضم میکنن یا دروغ میگن باعث میشه عصبی بشم یا خو ...

من قبلنااینجوری نبودم انقققققققدرکه مادرشوهرم ازم انتقادکردوبه جون زندگیم افتادهمه طرزفکرشون نسبت بهم عوض شد یه روزبه خودم اومدم دیدم زندگیم فقط شده اثبات کردن خودم به بقیه .آخه استادسخنه واسه همین حرفاش بشدت روبقیه اثرمیذاره 

من به شدت آدم عصبی بودم بهم میگفتن تو روانی میشدم خیلی دل شکستم اما خودمو اصلاح کردم

چطور این کار رو کردی منم متاسفانه زود عصبی میشم خیلی خیلی زود هم پشیمون میشم مخصوصا وقتی بچه هام رو دعوا میکنم البته عصبانیتم خیلی شدید نیست ولی دوست دارم همینم کنترل کنم 

لبخند خدا را در لبخند های معصومانه فرزندانم دیدم 
2731
چطور این کار رو کردی منم متاسفانه زود عصبی میشم خیلی خیلی زود هم پشیمون میشم مخصوصا وقتی بچه هام رو ...

منم اول صبح ک بیدارمیشم عادت دادم خودمو یه لیوان ب خنک با چند حلقه لیمو و برگ نعنا بخورم و موسیقی بی کلام گوش بدم... بعدم ک چندماه رو خودم کار کردم  به آدما احترام بزارم هرقدر ک من ناراحت میشم مسلما اونا هم میشن دیگه برای خودم خط قرمز تعیین کردم و خارج اونا رو خودم کار کردم موقع عصبانیت سه تا نفس عمیق میکشم بعد حرف میزنم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2738
اینجوری بدترازت فراری میشه به قول مامانم دست نیافتنی باش بذارهرروزواسه چیدنت مجبورشه روپنجه هاش بلند ...

نمیشه ادم برا نامزدش دست نیافتنی باشه دوست پسر و پسر غریبه ک نیست 

مخاطب من اسی هست اوکی؟  

سلام دوستان ببخشید که تو تاپیک شما میپرسم..اخه اونقدر مهم نبودکه تایپ بزنم..

من ممانم خونه نیست بعد قراره شب مهمون بیاد برامون بنظرتون میوه میخام بچینم چوب گیلاس هارو بچینم یانه؟

2706