2737
2734
عنوان

شوره سر

613 بازدید | 27 پست

دوستان یه راهکار مقرون به صرفه برا درمان شوره سر بگین،یکی از اشناهای من شوره سر کلافش کرده امروز میره حمام فردا باز شوره میزنه شامپوها هم بعضیاواقعا گرونن

من هرروز با سان سیلک زرد میشورم

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم شامپو پرژک موهامو نرم میکرد میزدم بعد یه مدت سرم شوره میزد شامپومو عوض کردم درست شد

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2740
واسه اونم بگو شاید بدرد خورد

یه روش درمان شوره سر که یه دکتر طب سنتی بهم یاد داد و من تو همون دفعه اول که استفاده کردم نتیجه گرفتم👩‍🦰
خیلی هم آسونه😊 دوساعت قبل از حموم مقدار  شامپویی رو که هر بار استفاده میکنید رو با همون مقدار آبلیمو طبیعی مخلوط کنید و بعد دو ساعت ازش استفاده کنید و تاثیر شگفت انگیزش رو ببینید😍

چقدر زیبایند آنان ک از ریشه خوبند:)

من پسرم هروز میره ورزش زمان بلوغشم هست بدجوری گرفتار شورست چندساله کلیر و هداند شولدر میزد دیگه سرکه و همه چیزو امتحان کرد هرروزم دوش میگیره رفت دکتر اینو داد ولی گفت نهایتا هفته ای سه بار بزنه دوهفته ست میزنه کامل ازبین نرفته ولی شصت هفتاددرصد شوره سرش کمتر شده .قیمتشم بیست و چهار تومن خریدم البته داروخونه گفت خرید قبله

2706