2737
2734

من تا ماه پیش ی مقدار پول از طریق دادگستری از همسرم میگرفتم ک اون پول الان تموم شده...

نفقه م بود یا ۶ م بود یا ۵ م

داریم جدا میشیم...

حدودا دو میلیونشو گزاشتم رو وامم ...و قسط دادم

بقیه ش خرج بسته و خوراکی و ....

و ی بخش عمده ش رفت بابت وسایل آشپزخونه م ک نداشتمشون رو جهیزیه م ..

مث یسری ظرف چینی...

قاشق چنگال ست ..

سبد زمینی پیاز کشویی ....

و خیلی چیزای دیگه....

مثل ست پلاسکو ..و ست کفگیر ملاقه..

یخورده پول در حد کرایه تاکسی هام نگه داشتم ک ی مریضی اومد سراغم و خرج شد

الان پول ندارم ...

مادر و خواهر بزرگمم همش میزنن تو سرم ک پولات نیازت میشد و نباید میخریدی!!

ولی بنظر خودم اگه پولامو خرج اینکار نمیکردم حیف و میل میشد...

یکمم رو پس انداز و وام ازدواجم خیالم راحت بود

ولی مادرم رفته کارتمو قایم کرده!

انگار با بچه طرفه!

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چند سالتونه؟

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

گلم کارت اشتباه  نبوده هریدات جالب نبوده مثلا جای سرویس قاشق میتونستی از این قاشق چنگال تکیا با کفگیر بگیری چون سرویس تکه های اضافی زیاد داره که اصلا بدردنمیخوره سرویس واسه جهاز فقط خوبه   

بعد باید پول بیشتری نکه میداشتی درحد پول تاکسی یعنی چی کم کم باید یه تومنشو میذاشتی کنار

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم
2738
تواین شرایط بنظرم فقط باید پس انداز داشته باشی و بس

من دادخواستامو همرو‌ دادم ...فک نمیکنم هزینه جدیدی داشته باشم!

ب جز یک مورد خیلی احتمالی

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
یعنی چی ؟ خب داری جدا میشی وسیله میخوای چیکار ؟

ب تو ربطی نداره...

چون اول تاپیکمم نوشتم چکار..

انگار ادمی ک‌جدا میشه باید بمیره

واقعا پولاتو دادى وسيله آشپزخونه خريدى؟! 😐😐😐😐

شما نخر!اگه پول داشتی!

2706