2733
2734
عنوان

کاردر منزل

108 بازدید | 8 پست

اگر بخوام یه کاری رو توی خونه انجام بدم ،کسب و کار راه بندازم چ کار میتونم بکنم

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

سوال خوبیه

نظر من ترشیجات و سبزی و بادمجون سرخ کرده ست

هم راحته هم اگر خوب درست کنی مشتری ثابت پیدا خواهی کرد

دوست من در آمدش از همین راهه

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇

تو محل ما خانومی هست سبزی قورمه می ۷ره پاک می کنه سرخ می کنه میده دست مشتری. واسه هر ۵ کیلو سبزی خام که می خره سرخ کنه ۵۰ هزار تومن می گیره

البته کلی هم ناز می کنه وقت ندارم و از این حرفا. مثلا سفارش کرفس یا سبزی کوکو و پلو بدی وقت نمی کنه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوال خوبیه نظر من ترشیجات و سبزی و بادمجون سرخ کرده ست هم راحته هم اگر خوب درست کنی مشتری ثابت پید ...

میدونی حدودی چ قدر در امد داره؟ بعد اینکه چ جوری میفروشه؟

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
2731
تو محل ما خانومی هست سبزی قورمه می ۷ره پاک می کنه سرخ می کنه میده دست مشتری. واسه هر ۵ کیلو سبزی خام ...

چ جوری تبلیغ کرد و کارشو شرو کرد؟ درامدش خوبه؟ 

میدونی حدودی چ قدر در امد داره؟ بعد اینکه چ جوری میفروشه؟

رفت داخل مسجد و آرایشگاها تبلیغ کرد و مشتری جمع کرد

نه نمیدونم چقدر درآمد داره

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
رفت داخل مسجد و آرایشگاها تبلیغ کرد و مشتری جمع کرد نه نمیدونم چقدر درآمد داره

ممنون😘

چ جوری تبلیغ کرد و کارشو شرو کرد؟ درامدش خوبه؟ 

اول به فامیل ها و همشهری ها فروخت دیگه مشتری ها دهن به دهن معرفیش کردن 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2738
ممنون😘

الان فصل میوه هست می تونی میوه های لک دار رو به قیمت پایین بخری خرد کنی بریزی تو سرکه ترشی هفت میوه می شه خیلی گرونتر از بقیه ترشی هاست

تو همین نی نی سایت بانو ۷۵ لواشک تبلیغ می کنه میعروشه به تمام شهر ها .اخیرا از اروپا هم مشتری داره