2733
2739
عنوان

اسم پسر

268 بازدید | 33 پست

من میگم ماهان شوهرم میگه مانی بنظرتون کدوم قشنگتره؟گزینه هیچکدام نذاشتم تا از بین این دوتا فقط بگین کدوم بهتره

تعداد رای : 25
نظرسنجی
ماهان
15
60%
مانی
10
40%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه دوباره سرم نریزن من تو کتاب گنجهای معنوی خوندم بهتر اسم پسرو مانی و یاسین نزارید واسم دختر هم حمیرا از پیامبر (ص) نقل شده بود 

من به دنیا و قانونش کاری ندارم وجود بچه هام یه دنیاس👧👦
2731
عزیزم اگه دوباره سرم نریزن من تو کتاب گنجهای معنوی خوندم بهتر اسم پسرو مانی و یاسین نزارید واسم دختر ...

دلیلشو ننوشته بودن؟مگه زمان پیامبر مانی بوده؟🤔حالا یاسین رو قبول دارم 

خیلی وقت پیش خوندم زیاد یادم نیست ولی میتونی تو نت سرچ کنی ،لابد بوده دیگه تازه اسم تهران رو هم تو یه روایتی گفته شده که اون موقع ها اصلا تهرانی وجود نداشت 

2738

مانی یکی ازپیامبران دروغین بوده

حالازمان پیامبربوده یانه نمیدونم

فقط میدونم یه نقاش بوده که ادعای پیامبری میکرده

بهش میگن پیامبردروغین

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
مانی یکی ازپیامبران دروغین بوده حالازمان پیامبربوده یانه نمیدونم فقط میدونم یه نقاش بوده که ادعای ...

چ جالب نمیدونستم ممنون از اطلاعاتی که گذاشتی😍😍

مانی یکی ازپیامبران دروغین بوده حالازمان پیامبربوده یانه نمیدونم فقط میدونم یه نقاش بوده که ادعای ...

عزیزم یاسین رو چی دلیل این چی بوده خوندم ولی متاسفانه یادم نیست از بس دغدغه ها زیاد هیچی یادم نمیمونه

2706