2737
2739
عنوان

تیرویید در کودکان لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 32 پست
تاخوب بشه بایدداروبگیره مال خواهرمم اینجوریه اوایل هرماه میخورددارووهرماه دکترولی الان هرشش ماه فقط ...

این چی بود اخه از الان مگه چند سالشه دارو بخوره حالم خیلی بده 

چه خوب الان خوب شدین؟دکتر داره یا از تو نت دیدین

من از ی آقا مشاوره میگرفتم ‌. واسه نوزادم خیلی نگران بودم که کم کار بشه. چون ی عده داروی تیروئید رو تا انتهای عمرشون میخورن البته بزرگسالها رو دیدم .اما پزشک عمومی مرکز بهداشت گفت نهایت یک سال . خدا رو شکر تیروئید دخترم متعادل بود . خودم هم بعد مصرف دارو دوبار آزمایش دادم متعادل بود .

09113542821

نوروزی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره لاغره پسرم مال باباش کم کار بود نمیدونست داشت الکی چاق میشد الان روزی یه دونه قرص میخوره ولی نمی ...

عزیزم ان شاالله که اشتباه آزملیشگاهی بوده ولی برا بچه نمیدونم شاید زیاد خوب نباشه برا من کم کار یکمی اضافه وزن دارم بیحال میشم قلبم تند تند میزنه مثلا یه اتاقو جارو میکشم سریع خسته میشم

من به دنیا و قانونش کاری ندارم وجود بچه هام یه دنیاس👧👦
عزیزم ان شاالله که اشتباه آزملیشگاهی بوده ولی برا بچه نمیدونم شاید زیاد خوب نباشه برا من کم کار یکمی ...

چی بگم والا مادر چیه بخدا همش نگرانیه اگه باشه دارو بدن ممکنه وزن یگیره و جون بگیره یکم؟

2731
دختر منم ۳ سالشه کم کاری داره ...هر روز قرص میخوره  

سلام عزیزم

دخترت از نوزادی داره قرص میخوره؟

کی باید قرصش قطع بشه؟

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738
سلام عزیزم دخترت از نوزادی داره قرص میخوره؟ کی باید قرصش قطع بشه؟

سلام.نه عزیزم الان ی چند ماهی هست ک میخوره دکترش گفت از نوزادی نبوده تازه گرفته ....دفعه پیش ازمایش دادیم خوب نشده بود دکتر دوز قرصشو بیشتر کرد الان چند روز دیگه باید ازمایش بده ببینم کنترل شده یا نه 😔

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد ..‌.
سلام.نه عزیزم الان ی چند ماهی هست ک میخوره دکترش گفت از نوزادی نبوده تازه گرفته ....دفعه پیش ازمایش ...

عزیییزم

الهی بگردم

پسر من از نوزادی داره قرص میخوره 😔

آخی عزیزم انشاالله خوب میشه نگران نباش فقط باید تحت نظر باشن و داروشون مرتب باشه 

ممنون گلم زنده باشی 

🙏🙏🌹🌹❤❤

2706